Федерация профсоюзов Одесской области


Фонд инвалидов
Скорочення на роботі: трудові грантії для осіб із інвалідністю PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

01.12.21

Пандемія, карантинні обмеження і нокдауни – все це спричиняє негативний вплив на економіку країни. На малих та великих підприємствах виникають обставини, при яких часто застосовуються радикальні методи, працівників масово скорочують, або змушують писати заяви на звільнення за власним бажанням. При такій ситуації виникає дуже велика проблема із подальшим працевлаштуванням, а якщо це особа із інвалідністю, то це тільки у рази підвищує складність цього питання.

 
Працевлаштування осіб з інвалідністю PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

24.11.21

Особам з інвалідністю забезпечується повне й рівне здійснення ними всіх прав та основоположних свобод людини в усіх сферах суспільного життя. Дискримінація осіб з інвалідністю відповідно до законодавства забороняється, у тому числі й під час реалізації ними права на працю. Саме тому особи з інвалідністю потребують створення належних умов праці та справедливого соціального захисту для того, щоб успішно інтегруватися та комунікувати із суспільством.

 
Які додаткові пільги мають працівники з інвалідністю? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

08.11.2021

Задля забезпечення трудових прав осіб з інвалідністю законодавство передбачило низку пільг та гарантій, втілення яких на практиці має на меті недопущення дискримінації осіб з інвалідністю на ринку праці та реалізацію їхніх трудових прав у повному обсязі

 
Додаткові пільги при працевлаштуванні осіб з інвалідністю PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

05.11.21

Громадяни з інвалідністю в Україні володіють усією повнотою прав і свобод, які закріплені в Конституції та інших законодавчих актах. Відповідно до Закону «Про основи соціальної захищеності людей з інвалідністю в Україні», з метою реалізації творчих і виробничих здібностей та з урахуванням індивідуальних програм реабілітації, особам з інвалідністю забезпечується право працювати на підприємствах, в установах та організаціях, а також займатися підприємницькою та іншою трудовою діяльністю, яка не заборонена законом.

 
Роботодавцям полегшать працевлаштування осіб з інвалідністю, – ЕВА PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

09.08.21

Так, у планах держави – створити механізм виконання роботодавцями нормативу робочих місць, призначених для працевлаштування осіб з інвалідністю, шляхом замовлення послуг чи товарів у підприємств, власниками та працівниками яких є організації осіб з інвалідністю. Знайти цю інформацію про такі організації можна буде у спеціальному реєстрі підприємств, що надають соціальні послуги, працевлаштовують осіб з інвалідністю або забезпечують їх зайнятість.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 11