Федерация профсоюзов Одесской области


Классификатор профессий
Як правильно відобразити посади у штатному розписі PDF Печать E-mail

22 листопада 2021

Відповідає головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів Управління Держпраці в області Інна Кривенко.

 
Оновлений Класифікатор професій: алгоритм змін PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

05.11.21

Ушакова Лилия эксперт журнала "Налоги & бухучет"

Вітаю, друзі!

Я — Лілія Ушакова, експерт журналу «Податки & бухоблік». 

Мінекономіки затвердило зміни до Класифікатора професій ДК 003:2010 (Зміни № 10 від 25.10.21 р.). За традицією пройшло це тихенько, без галасу. На сайті Мінекономіки Зміни № 10 з’явилися тільки 28 жовтня. Головне ж затвердити. А те, що людей могли приймати на посади, яких вже три дні як немає, то таке…

 
Приведення назви посади у відповідність до класифікатора професій. Як це зробити? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

03.03.21

Назва посади працівника має звучати однаково в трудовій книжці (наказі про прийняття на роботу), трудовому договорі (контракті), штатному розписі, кадрових документах тощо. Якщо виявлено розбіжності, назву посади або професії необхідно привести у відповідність до Класифікатора професій ДК 003:2010. Дана процедура може проводитись без змін в організації виробництва і праці. Достатньо лише видати відповідний наказ та на його підставі внести зміни до штатного розпису, трудової книжки працівника, що обіймає цю посаду, посадової інструкції та доповнення до особового листка з обліку.

 
«Директорка» та «брат медичний» стали законними посадами у Класифікаторі професій PDF Печать E-mail

28.09.20

Носіков Олександр, завідувач відділу моніторингу соціальних процесів НДІ праці і зайнятості населення Мінсоцполітики і НАН України, канд. соц. наук.

 
«Директорка», «соціологиня» и т. п.: новое в Классификаторе профессий PDF Печать E-mail

14.09.20

Носиков Александр, ведущий научный сотрудник НИИ труда и занятости населения Минсоцполитики Украины и НАН Украины, канд. соц. наук.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 9