Федерация профсоюзов Одесской области


Объединенная отчетность
Як виправити помилки у сумах ЄСВ в єдиній звітності PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

08.09.21

Після закінчення граничного строку подання Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) подається Розрахунок з типом «Уточнюючий».

 
Податківці нагадали про нумерацію об'єднаного звіту PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

08.09.21

Яким чином здійснюється нумерація Розрахунків, з типом «Звітний», «Звітний новий», «Звітний» як «Довідковий», «Уточнюючий»?

 
В период карантина не штрафуют за ошибочный идентификационный код в зарплатной отчетности PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

26.08.21

ГНС обратила внимание на ответственность налогового агента за ошибки при заполнении Расчета, а именно штраф на предприятие согласно п. 119.1 НКУ в размере 1020 грн за неподачу, подачу недостоверных или ошибочных сведений, а также несвоевременную подачу (за повторное нарушение - в двойном размере 2040 грн), обращает внимание Бухгалтер.ua.

 
Як в об'єднаному звіті виправити помилки щодо сум ЄСВ та реквізитів застрахованої особи? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

19.08.21

Після закінчення граничного строку подання Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) подається Розрахунок з типом «Уточнюючий».

 
Як заповнити уточнюючий об'єднаний звіт для виправлення помилок з ЄСВ до 2021 року PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

11.08.21

Яким чином заповнити реквізити рядка 02 додатків 1, 2, 3, 5, 6 до Розрахунку з типом «Уточнюючий» у разі коригування показників, відображених у звіті щодо сум нарахованого єдиного внеску, поданому за періоди до 01.01.2021 р.?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 6