Федерация профсоюзов Одесской области


Документи
Мобильная связь: учетные вопросы PDF Печать E-mail

10.09.19

Хотя мобильная связь давно уже не роскошь, а повседневная потребность, вопросы по ее использованию возникают по сей день. Ответим на самые популярные из них в статье.

Солошенко Людмила, налоговый эксперт.

 
Соціальні виплати: профспілка чи працедавець? PDF Печать E-mail

Уявіть поширену ситуацію. На підприємстві діє профспілка. Але якось кволо. Профспілкових коштів, які формуються за рахунок членських внесків, не вистачає. Тому основний тягар соцвиплат лягає на саме підприємство. А чи не вигідніше підприємству кошти перерахувати профспілці, а та вже нехай якось сама?

 
Заявление на возврат ошибочно уплаченных сумм денежного обязательства PDF Печать E-mail


Ошибочно и/или излишне уплаченные суммы денежного обязательства подлежат возврату плательщику, кроме случаев наличия у такого плательщика налогового долга. Обязательным условием для осуществления возврата сумм денежного обязательства является представление налогоплательщиком заявления о таком возврате (кроме возврата излишне удержанных (уплаченных) сумм налога с доходов физических лиц). Далее

 
Державний виконавець не може накладати арешт на зарплату! PDF Печать E-mail

21.08.19

У разі, якщо фізособа заборгувала кошти банку чи має сплатити їх за рішенням суду, стягувати такі борги передають приватним або державним виконавцям. А ті накладають арешт на кошти в банку, до яких іноді потрапляє й зарплата. Втім, не все втрачено – арешт можна зняти через суд

 
Единоподатник 2 групи може обслуговувати банкети PDF Печать E-mail

17.07.2019

ТОВ "ЮБК "ЕКСПЕРТ"

З питань консультацій звертатися за тел. 0 800 750 570 (багатоканальний), (044) 221 05 57

Як зазначає ДФС в ІПК від 18.06.2019 р. № 2782/6/99-99-13-02-03-15/ІПК, фізична особа - підприємець - платник єдиного податку 2 групи, що здійснює діяльність у сфері ресторанного господарства, має право приймати замовлення від суб'єктів господарювання - юридичних осіб (у тому числі благодійних фондів) на обслуговування свят, банкетів, інших спеціальних замовлень, оскільки платник єдиного податку під час обслуговування таких замовлень здійснює продаж і організацію споживання продукції власного виробництва і закупних товарів.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 50