Федерация профсоюзов Одесской области


Документи
Про податковий номер платника податку PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА
IНСПЕКЦIЯ ГОЛОСЇIВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
Вiддiл комунiкацiй

ПИТАННЯ: Що є податковим номером платника податку i в яких документах вiн зазначається?

 
Які документи мають надавати покупцям підприємці-єдиноподатники PDF Печать E-mail
Фізична особа — підприємець — платник єдиного податку зобов’язаний надати покупцю товарів (послуг) за його вимогою чек, накладну або інший письмовий документ, що засвідчує передавання прав власності на них від продавця до покупця.
 
Щодо оподаткування податком на доходи фiзичних осiб, вiйськовим збором та нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ
13.04.2016 N 8308/6/99-99-17-03-03-15

 

Державна фiскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далi - Кодекс), розглянула лист … щодо оподаткування податком на доходи фiзичних осiб, вiйськовим збором та нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування (далi - єдиний внесок) та в межах компетенцiї повiдомляє.

 
Щодо оподаткування податком на доходи фiзичних осiб та нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування на суми допомоги по тимчасовiй непрацездатностi внаслiдок захворювання або травми, не пов'язаної з нещасним випадком PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ
13.04.2016 N 8293/6/99-99-17-03-03-15

 

Державна фiскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далi - Кодекс), розглянула лист … щодо оподаткування податком на доходи фiзичних осiб та нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування (далi - єдиний внесок) на суми допомоги по тимчасовiй непрацездатностi внаслiдок захворювання або травми, не пов'язаної з нещасним випадком на виробництвi, i в межах компетенцiї повiдомляє.

 
Мінімальні гарантії в оплаті праці та відповідальність за їх порушення PDF Печать E-mail

 

Відповідно до статтей 95 Кодексу законів про працю України та 3 Закону України «Про оплату праці» мінімальна заробітна плата це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, неквалафіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт).

 
<< Первая < Предыдущая 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Следующая > Последняя >>

Страница 27 из 37