Федерация профсоюзов Одесской области


Документи
Щодо поідомлення ДФС про відкриття банківського рахунку PDF Печать E-mail

ГУ ДФС у Харківській області нагадує про норми Закону України від 21.04.2015 року № 344-VIII «Про внесення змін до статті 69 Податкового кодексу України щодо спрощення умов ведення бізнесу» (Стаття 69. «Вимоги до відкриття та закриття рахунків платників податків у банках та других фінансових установах»).

 
Навчання фiзичної особи за кошти роботодавця: що з оподаткуванням? PDF Печать E-mail

Законодавство не обмежує пiдприємство в правi оплачувати навчання як працiвникiв, так i їх дiтей, а також iнших фiзичних осiб.

 
Направлення працiвника на курси пiдвищення квалiфiкацiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

ПИТАННЯ: Пiдприємство планує направити працiвника на курси пiдвищення квалiфiкацiї. Якi документи слiд оформляти в такому разi?

 
Вiдповiдальнiсть за неподання повiдомлення про прийняття працiвника на роботу PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

 

ПИТАННЯ: Чи передбачено вiдповiдальнiсть i в якому розмiрi накладаються фiнансовi санкцiї за несвоєчасне подання до ДФС повiдомлення про прийняття працiвника на роботу пiд час оформлення трудового договору, сплати податкiв (прибутковий податок - 18%, вiйськовий збiр - 1,5%)?

 
Про розрахунок окладiв працiвникiв PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi


ПИТАННЯ: За пунктом 6 ст. 96 КЗпП формування тарифної сiтки (схеми посадових окладiв) провадиться на основi тарифної ставки робiтника першого розряду, встановленої в розмiрi, що перевищує законодавче встановлений розмiр мiнiмальної зарплати, та мiжквалiфiкацiйних (мiжпосадових) спiввiдношень розмiрiв тарифних ставок (посадових окладiв). Змiни до КЗпП були внесенi Законом України вiд 18.11.2004 р. № 2190-IV, але вiдповiдно до постанов Кабмiну за мiнiмальної зарплати: з 1 грудня 2015 р. - 1378 грн, з 1 травня 2016 р. - 1450 грн, оклади першого тарифного розряду встановлено вiдповiдно - 1113 та 1185 грн.

 
<< Первая < Предыдущая 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Следующая > Последняя >>

Страница 27 из 42