Федерация профсоюзов Одесской области


Документи
За порушення строків виконання платіжного доручення банк зобов'язаний сплатити проценти за користування грошовими коштами та пеню PDF Печать E-mail


20.07.17

Справа № 910/23209/16, 20.06.17

Фабула судового акту: Висновок, що випливає з судових рішень у цій справі, зокрема, постанови судових палат у цивільних та господарських справах Верховного Суду України, зводиться до наступного:
згідно із ч. 1 ст. 1073 ЦК  України в разі без­підставного списання грошових коштів банком з рахунка клієнта або порушення банком розпо­рядження клієнта про перерахування грошових коштів з його рахунка банк повинен негайно після виявлення порушення зарахувати відпо­відну суму на рахунок клієнта або належного от­римувача, сплатити проценти та відшкодувати завдані збитки, якщо інше не встановлено зако­ном.

 
Как оприходовать приобретенную антивирусную программу стоимостью 980 грн.? PDF Печать E-mail

«АВЕРС - БУХГАЛТЕРИЯ»

На каком счете ее учитывать?
Антивирусная программа (антивирус) - это компьютерная программа для обнаружения компьютерных вирусов, нежелательных (считающихся вредоносными) программ вообще и восстановления зараженных (модифицированных) такими программами файлов, а также для профилактики и предотвращения заражения (модификации) файлов или операционной системы. Антивирусное программное обеспечение состоит из подпрограмм, которые пытаются обнаружить, предотвратить размножение и удалить компьютерные вирусы.
Далее

 
Як гарантовано отримати ІПК за новими правилами? PDF Печать E-mail

11.07.17

Із цієї статті ви дізнаєтеся: як скласти звернення до ДФС, щоб отримати індивідуальну податкову консультацію (далі – ІПК), а не відмову.
Що можна зробити на практиці: створити шаблон звернення з усіма потрібними реквізитами, щоб у разі потреби швидко подати його до ДФС.

 
Оприлюднено проект Закону про податок на виведений капітал PDF Печать E-mail

05.07.17

Відповідно до законопроекту податком на виведений капітал оподатковуватимуться лише ті кошти, які виводяться з бізнесу. Водночас кошти, що реінвестуються в бізнес, і прибуток, який лишається в обороті підприємств, не оподатковуються.

 
Щодо можливостi та правомiрностi використання факсимiле як реквiзиту первинного документа PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

IНДИВIДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦIЯ
15.06.2017 N 661/6/99-99-10-02-15/IПК

Державна фiскальна служба України розглянула лист щодо можливостi та правомiрностi використання факсимiле як реквiзиту первинного документа та, керуючись статтею 52 Податкового кодексу України, повiдомляє.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 38