--return-- Документи
Федерация профсоюзов Одесской области


Документи
Єдинник групи 2 може приймати замовлення на обслуговування свят не лише від спрощенців PDF Печать E-mail

ІНТЕРАКТИВНА

БУХГАЛТЕРІЯ


ФОП-єдинник групи 2, що провадить діяльність у сфері ресторанного господарства, має право приймати замовлення від суб'єктів господарювання (юридичних осіб і фізичних осіб — підприємців), у т. ч. які не є спрощенцями, на обслуговування свят, банкетів, інших спеціальних замовлень, оскільки платник єдиного податку під час обслуговування таких замовлень здійснює продаж й організацію споживання продукції власного виробництва та закупних товарів.
Далі

 
Отчет ошибочно подан не в ту налоговую: действия налогоплательщика PDF Печать E-mail

UTEKA


НКУ не предусмотрены действия субъекта хозяйствования в случае, если им ошибочно подана налоговая отчетность в контролирующий орган (подана отчетность, которую вообще не нужно подавать или подана не в тот контролирующий орган).  Далее

 
Відрядження чи семінар: «трудові» порівняння, витрати, оподаткування PDF Печать E-mail

07.02.17

Постiйнi змiни в законодавствi змушують пiдприємства нести витрати на iнформацiйний супровiд, навчати своїх працiвникiв, пiдвищувати їхнiй професiйний рiвень, у тому числi за допомогою участi в семiнарах. З огляду на норми листа Мiнфiну України вiд 20.05.2013 р. № 31-07230-16-27/15177 «Про службовi вiдрядження» (далi - лист № 15177) не один рiк виникають питання'щодо вiдображення таких витрат в облiку та оподаткуваннi. Спробуємо розiбратися в цьому питаннi i насамперед визначимо, що таке семiнар (пiдвищення квалiфiкацiї), а що таке вiдрядження для отримання консультацiйних послуг.

 
Изменения в сущности первичных документов PDF Печать E-mail

 

Законом N 1724 внесены достаточно существенные изменения в Закон о бухучете.

 
Что изменилось в НДФЛ и не только PDF Печать E-mail

Изменения, внесенные Законом N 1797 в НК Украины, а также изменение размера минимальной заработной платы, коснулись и налога на доходы физических лиц (НДФЛ). Изменений немного, но они важные.

Изменение в определении объекта налогообложения

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 30