--return-- Документи
Федерация профсоюзов Одесской области


Документи
Отчет ошибочно подан не в ту налоговую: действия налогоплательщика PDF Печать E-mail

UTEKA


НКУ не предусмотрены действия субъекта хозяйствования в случае, если им ошибочно подана налоговая отчетность в контролирующий орган (подана отчетность, которую вообще не нужно подавать или подана не в тот контролирующий орган).  Далее

 
Відрядження чи семінар: «трудові» порівняння, витрати, оподаткування PDF Печать E-mail

07.02.17

Постiйнi змiни в законодавствi змушують пiдприємства нести витрати на iнформацiйний супровiд, навчати своїх працiвникiв, пiдвищувати їхнiй професiйний рiвень, у тому числi за допомогою участi в семiнарах. З огляду на норми листа Мiнфiну України вiд 20.05.2013 р. № 31-07230-16-27/15177 «Про службовi вiдрядження» (далi - лист № 15177) не один рiк виникають питання'щодо вiдображення таких витрат в облiку та оподаткуваннi. Спробуємо розiбратися в цьому питаннi i насамперед визначимо, що таке семiнар (пiдвищення квалiфiкацiї), а що таке вiдрядження для отримання консультацiйних послуг.

 
Изменения в сущности первичных документов PDF Печать E-mail

 

Законом N 1724 внесены достаточно существенные изменения в Закон о бухучете.

 
Что изменилось в НДФЛ и не только PDF Печать E-mail

Изменения, внесенные Законом N 1797 в НК Украины, а также изменение размера минимальной заработной платы, коснулись и налога на доходы физических лиц (НДФЛ). Изменений немного, но они важные.

Изменение в определении объекта налогообложения

 
Подання звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів PDF Печать E-mail

02.02.17

Відповідно до статті 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій інвалідів, фізичні особи, в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб, реєструються у відповідних відділеннях Фонду соціального захисту інвалідів за своїм місцезнаходженням і щороку подають цим відділенням звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 30