Федерация профсоюзов Одесской области


Документи
С 2018 года заработают изменения в Закон о бухучете и финотчетности PDF Печать E-mail

01.11.17

Подписанный Президентом Украины Закон Украины «О внесении изменений в Закон Украины «О бухгалтерском учете и финансовой отчетности в Украине» относительно усовершенствования некоторых положений» от 05.10.2017 г. № 2164-VIII вступает в силу с 1 января 2018 года, за исключением отдельных норм об обнародовании финотчетности, которые вступают в силу с 1 января 2019 года.

 
Первинні документи втрачено: алгоритм дій для підприємства PDF Печать E-mail

17.10.17

Під час роботи підприємства досить часто трапляються ситуації, коли втрачаються первинні документи. Причини можуть бути різними: як форс-мажорні обставини (пожежа, затоплення, крадіжка), так і халатне ставлення посадових осіб до документів. Утім, причина не впливає на алгоритм дій підприємства з відновлення документів. То що ж потрібно робити в таких випадках?

 
То що ж робити з типовими документами після закінчення їх строку зберігання? PDF Печать E-mail


Управління будь - якою організацією здійснюється шляхом документального оформлення прийнятих рішень та їх виконання. Отже, з часом на підприємстві накопичується велика кількість документів із різним строком зберігання, у тому числі й документів із кадрового діловодства. Далі

 
Щодо актiв звiряння розрахункiв з контрагентами PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ
20.02.2017 N 25-16/104

 

Державна аудиторська служба України розглянула звернення щодо надання роз'яснення чинного законодавства України в частинi обов'язку контрагентiв складати акти взаємних розрахункiв та накладення органами фiнансового контролю стягнення за вчинення адмiнiстративних правопорушень, вiдповiдальнiсть за якi визначено статтею 164-2 Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення (далi - КУпАП), та повiдомляє.

 
Про зміни бухгалтерського законодавства PDF Печать E-mail

10.10.17

Верховна Рада прийняла зміни до Закону "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні". Які зміни внесені в бухгалтерське законодавство? Розповідає радник міністра фінансів Олена Макеєва для NV.ua.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 42