Федерация профсоюзов Одесской области


Документи
Депонування зарплати не проведено: чого очікувати підприємству PDF Печать E-mail

У разі коли працівник у встановлені строки не з’явився до каси підприємства за заробітною платою, суму такої зарплати слід депонувати. Як бути, якщо депонування зарплати підприємство не провело? Якими штрафами це загрожує? Далі

 
ДФС про порядок заповнення платіжних документів на оплату податків і зборів PDF Печать E-mail

30.08.17

Звертаємо Вашу увагу на те, що нараховані і сплачені суми податків, зборів та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску обліковуються в інтегрованих картках платників (ІКП), які відкриваються органами ДФС за кожним платником та кожним видом платежу, які повинні сплачуватися такими платниками. Облік нарахованих і сплачених сум ведеться автоматично.

 
Строки зберігання документів PDF Печать E-mail

29.08.17

Автор : редактор Вороная Наталія, податковий експерт Чернишова Наталія

У процесі здійснення діяльності підприємства складають самі та отримують від своїх контрагентів велику кількість різноманітних документів. Організаційно-розпорядча, первинно-облікова, звітно-статистична, податкова, кадрова документація... І це далеко не повний перелік. Які документи потрібно зберігати, як довго, де і як? Про це наш сьогоднішній спецвипуск. З нього ви дізнаєтеся, як організувати зберігання документів у структурних підрозділах і в архіві підприємства, в яких випадках документи слід передавати до спеціалізованих архівних установ.

 
Несуттєві помилки бухгалтера: Виправляти чи не варто? PDF Печать E-mail

23.08.17

Доброго дня!

До редакції журналу «Бухгалтер 911» надійшло запитання. Які помилки вважати істотними? І чи потрібно виправляти несуттєві помилки або можна їх просто проігнорувати?

 
Ошибки в бухгалтерском учете: срок давности PDF Печать E-mail


Для начала выясним, что такое срок давности. Исходя из общепринятого значения этого понятия, сроком называют определенный период во времени, с окончанием которого связано то или иное действие или событие, а под сроком давности — установленный законом срок, по окончании которого возникают определенные последствия. Далее

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 40