Федерация профсоюзов Одесской области


Документи
ДФС про порядок заповнення платіжних документів на оплату податків і зборів PDF Печать E-mail

30.08.17

Звертаємо Вашу увагу на те, що нараховані і сплачені суми податків, зборів та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску обліковуються в інтегрованих картках платників (ІКП), які відкриваються органами ДФС за кожним платником та кожним видом платежу, які повинні сплачуватися такими платниками. Облік нарахованих і сплачених сум ведеться автоматично.

 
Строки зберігання документів PDF Печать E-mail

29.08.17

Автор : редактор Вороная Наталія, податковий експерт Чернишова Наталія

У процесі здійснення діяльності підприємства складають самі та отримують від своїх контрагентів велику кількість різноманітних документів. Організаційно-розпорядча, первинно-облікова, звітно-статистична, податкова, кадрова документація... І це далеко не повний перелік. Які документи потрібно зберігати, як довго, де і як? Про це наш сьогоднішній спецвипуск. З нього ви дізнаєтеся, як організувати зберігання документів у структурних підрозділах і в архіві підприємства, в яких випадках документи слід передавати до спеціалізованих архівних установ.

 
Несуттєві помилки бухгалтера: Виправляти чи не варто? PDF Печать E-mail

23.08.17

Доброго дня!

До редакції журналу «Бухгалтер 911» надійшло запитання. Які помилки вважати істотними? І чи потрібно виправляти несуттєві помилки або можна їх просто проігнорувати?

 
Ошибки в бухгалтерском учете: срок давности PDF Печать E-mail


Для начала выясним, что такое срок давности. Исходя из общепринятого значения этого понятия, сроком называют определенный период во времени, с окончанием которого связано то или иное действие или событие, а под сроком давности — установленный законом срок, по окончании которого возникают определенные последствия. Далее

 
Формы организации бухгалтерского учета PDF Печать E-mail


Общие положения. Закон № 996 дает право собственнику предприятия (уполномоченному им органу) самостоятельно выбрать форму организации бухучета. В частности, Закон предусматривает такие формы, как (ч. 4 ст. 8 Закона № 996): введение в штат предприятия должности бухгалтера или создание бухгалтерской службы под руководством главного бухгалтера… Далее

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 40