--return-- Документи
Федерация профсоюзов Одесской области


Документи
Затверджено форму подання на повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету зборів, платежів та інших доходів бюджету PDF Печать E-mail

Наказом Міністерства фінансів України від 19.09.2016  № 827 затверджено зміни до Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів

 
Если первичные документы утрачены PDF Печать E-mail

Ситуация, когда предприятие утрачивает свои первичные документы, на практике встречается не так уж и редко. Причины этого могут быть разными: как форс-мажорные обстоятельства (пожар, затопление, кража и т. д.), так и халатное отношение должностных лиц предприятия к документам. Но независимо от причины действия предприятия по восстановлению документов будут аналогичными. Что нужно предпринять в таких случаях, расскажем в консультации.

 
Щодо обліку поштових марок PDF Печать E-mail

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 10.08.2016 р. № 31-11420-07-10/23346


(Витяг)

<...> Склад рахунків і субрахунків, які застосовуються бюджетними установами, визначає План рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 26.06.2013 р. N 611 (далі - План рахунків).

 
МОЗ застерігає від запровадження приватної страхової моделі в Українi PDF Печать E-mail

Міністерство охорони здоров’я України виступає проти ухвалення законопроекту № 4981, яким пропонується запровадити приватну страхову модель фінансування медичної галузі. У разі його ухвалення, бюджет охорони здоров’я формуватиметься не державою, а приватними страховими компаніями, що збиратимуть та акумулюватимуть страхові внески. Передбачається, що страхові внески за працюючих українців сплачуватимуть роботодавці, а за непрацюючих – місцеві адміністрації.

 
Про розрахунки з працівником, який придбав за власні кошти товари для підприємства PDF Печать E-mail

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 14.09.2016 р. № 13517/0/14-16/13

(Витяг)

<...>

Частиною другою статті 2 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП) зокрема встановлено, що працівники реалізують право на працю шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 28