Федерация профсоюзов Одесской области


Соцстрахование
Страховий стаж для лікарняних PDF Печать E-mail

13.09.18

"Вісник. Офіційно про податки"

Для розрахунку суми лікарняного роботодавцю необхідно визначити страховий стаж працівника, оскільки від правильності його обчислення залежить розмір суми допомоги за лікарняним. Що вважається страховим стажем та як його обчислити, дізнаємося далі.

 
Щодо допомоги по тимчасовій непрацездатності в разі поновлення на роботі PDF Печать E-mail

12.09.18

Відповідно до вимог ст. 19 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 р. № 1105-XIV (далі – Закон № 1105) право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності мають застраховані особи – громадяни України, іноземці, особи без громадянства та члени їх сімей, які проживають в Україні, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана ВРУ. Це право виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та день звільнення), зайняття підприємницькою та іншою діяльністю, якщо інше не передбачено законом.

 
Розрахунок середньоденної зарплати для нарахування лікарняних – на прикладі від ФСС PDF Печать E-mail

10.09.2018

Фонд соцстраху нагадав правила розрахунку середньоденної заробітної плати для нарахування матеріального забезпечення від ФСС

Сума виплат у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (оплата за лікарняними) та допомоги по вагітності та пологах обчислюється, виходячи із середньоденної заробітної плати застрахованої особи - нагадують у Фонді соцстраху.

 
Расчет среднедневной заработной платы для начисления материального обеспечения от Фонда PDF Печать E-mail

11.09.18

 

 

Сумма выплат в связи с временной потерей трудоспособности (оплата по больничным) и пособие по беременности и родам исчисляется исходя из среднедневной заработной платы застрахованного лица. Порядок исчисления средней заработной платы для предоставления материального обеспечения от Фонда соцстраха утвержден постановлением КМУ от 26.09.2001 г. № 1266.

 
Пособие по беременности и родам не может быть меньше рассчитанного из минзарплаты PDF Печать E-mail

31.08.18

За счет средств Фонда социального страхования пособие по беременности и родам предоставляется в размере 100% средней заработной платы за весь период нахождения в отпуске по беременности и родам. Если средний доход застрахованного лица меньше минимальной зарплаты, установленной на время наступления страхового случая, пособие рассчитывается исходя из минимальной заработной платы.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 75