Федерация профсоюзов Одесской области


Соцстрахование
Чи враховується до страхового стажу період отримання допомоги по догляду за дитиною до трьох років? PDF Печать E-mail

16.01.19

Відповідно до статті 21 Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягала страхуванню у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та за який щомісяця сплачено нею та роботодавцем або нею страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, крім випадків, передбачених абзацом другим цієї частини.

 
Проверки Фонда соцстраха будут осуществляться по новому порядку PDF Печать E-mail

16.01.19

На сегодня существуют два нормативно-правовых документа, которые в полном объеме или частично регламентируют порядок организации проведения документальных проверок страхователей рабочими органами исполнительной дирекции Фонда соцстраха или его отделениями (далее - Фонд). На это обращает внимание Фонд, объясняя необходимость принятия проекта постановления «Об утверждении Порядка проверки правильности использования страхователями страховых средств Фонда социального страхования Украины» (далее - Проект). Проект поступил на согласование в СПО профсоюзов.

 
Полученные больничные и декретные от ФСС будут проверяться по-новому PDF Печать E-mail

15.01.2019

Обнародован проект нового Порядка проверки правильности использования страхователями страховых средств Фонда социального страхования Украины

 
Щодо врахування відпустки без збереження зарплати при обчисленні лікарняних PDF Печать E-mail

 

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.11.2018 р. № 323/0/247-18

Департамент нагляду за діяльністю Пенсійного фонду України та фондів соціального страхування Мінсоцполітики розглянув лист щодо роз’яснення питання врахування часу відпустки без збереження заробітної плати при обчисленні середньої заробітної плати для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням і в межах компетенції повідомляє.

 
Працівник одночасно надає послуги за договором ЦПХ: що з лікарняними та декретними? PDF Печать E-mail

09.01.2019

Працівники, які одночасно виконують роботи, надають послуги на умовах договору ЦПХ, мають право на лікарняні та декретні за рахунок коштів Фонду за місцем знаходження замовника робіт, послуг

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 94