--return-- Соцстрахование
Федерация профсоюзов Одесской области


Соцстрахование
Больничный во время отпуска PDF Печать E-mail

Допомога по тимчасовій непрацездатності під час щорічної (основної чи додаткової), чорнобильської відпустки та відпустки без збереження заробітної плати

21.07.17

Відповідно абз. 1 ч. 1 ст. 30, Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 1105), матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності застрахованим особам, які працюють на умовах трудового договору (контракту), призначаються та надаються за основним місцем роботи (крім допомоги по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною), допомоги по вагітності та пологах, які надаються за основним місцем роботи та за сумісництвом у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України).

 
Про розрахунок допомоги по вагітності та пологах і допомоги по тимчасовій непрацездатності суміснику PDF Печать E-mail

13.07.17

Виконавча дирекція Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на численні звернення від страхувальників щодо порядку розрахунку допомоги по вагітності та пологах та допомоги по тимчасовій непрацездатності для осіб, які на момент настання страхового випадку працюють за сумісництвом, повідомляє наступне.

 
Як оплачується лікарняний, якщо працівник знову захворів PDF Печать E-mail

11.07.17

Листок непрацездатності може бути продовжений у зв’язку з лікуванням в одному чи декількох закладах охорони здоров’я до відновлення працездатності, що підтверджується закриттям листка непрацездатності — «стати до роботи».

 
Про обчислення суми лікарняних у випадку реорганізації підприємства PDF Печать E-mail

10.07.17

Розрахунковим періодом, за який обчислюється середня заробітна плата для обчислення допомоги по тимчасовій непрацездатності, є 12 календарних місяців перебування в трудових відносинах (із першого до першого числа) за останнім основним місцем роботи застрахованої особи, що передують місяцю, у якому настав страховий випадок.

 
Щодо оплати періоду тимчасової непрацездатності PDF Печать E-mail

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ЛИСТ

від 07.06.2016 р. № 5.2-32-924

Щодо оплати періоду тимчасової непрацездатності

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності розглянула <...> звернення та повідомляє.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 52