Федерация профсоюзов Одесской области


Соцстрахование
Щодо правомірності призначення комісією із соціального страхування допомоги за листком непрацездатності без діагнозу та шифру PDF Печать E-mail

20.11.18

В частині 3 ст. 30 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 р. № 1105-ХІV (далі – Закон № 1105) визначено, що рішення про призначення матеріального забезпечення та надання соціальних послуг приймається комісією (уповноваженим) із соціального страхування, що створюється (обирається) на підприємстві, в установі, організації, до складу якої входять представники адміністрації підприємства, установи, організації та застрахованих осіб (виборних органів первинної профспілкової організації (профспілкового представника) або інших органів, які представляють інтереси застрахованих осіб), або фізичною особою – підприємцем, особою, яка провадить незалежну професійну діяльність.

 
Щодо оновленого порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок Фонду соціального страхування PDF Печать E-mail

 

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 01.10.2018 р. № 2.4-16-3103

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України розглянула звернення та повідомляє.

Відповідно до частини 1 статті 34 Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" від 23.09.99 р. N 1105 (далі - Закон N 1105) фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам здійснюється робочими органами Фонду в порядку, встановленому правлінням Фонду. Підставою для фінансування страхувальників робочими органами Фонду є оформлена за встановленим зразком заява-розрахунок, що містить інформацію про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення за їх видами.

 
Як у заяві-розрахунку зазначати страховий стаж працівників? Алгоритм від ФСС PDF Печать E-mail

15.11.2018 ФСС навів порядок заповнення колонок 21 та 22 додатку 1.1 «Страховий стаж (у повних місяцях) загальний та за останні 12 місяців»

 

ФСС нагадує, що 1 жовтня 2018 року набрав чинності Порядок ФСС №12. Згідно з додатком до цього Порядку затверджена форма заяви-розрахунку, яку подає страхувальник для фінансування Фондом відповідного виду матеріального забезпечення.

 
Чи можна в листку непрацездатності вказувати скорочену назву підприємства? PDF Печать E-mail

16.11.18

Згідно із ч. 1 ст. 31 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 р. № 1105-ХІV (далі – Закон України № 1105) підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності. Порядок і умови видачі, продовження та обліку листків непрацездатності, здійснення контролю за правильністю їх видачі встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, за погодженням з Фондом.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 87