Федерация профсоюзов Одесской области


ЕСВ
Нарахування єдиного внеску PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Сектор органiзацiї роботи ДПI у Голосiївському районi м. Києва

 

ПИТАННЯ: Коли єдинии внесок нараховується не на мiнiмальну зарплату?

 
Таблица 6 Отчета по ЕСВ: КТН «2» и «3» PDF Печать E-mail

Бухгалтер 911

Ноябрь , 2017/№ 47

Автор : Соломина Мария, эксперт по вопросам оплаты труда, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

В прошлый раз мы с вами выяснили, что ошибки в суммах выплат (зарплаты, больничных, декретных), допущенные при их расчете, не являются ошибками для целей ЕСВ. При их отражении коды типа начислений «2» и «3» (графа 10 Таблицы 6 Отчета по форме Д4) не применяют. А в каких же случаях следует говорить о наличии суммовой ошибки в Таблице 6 Отчета по форме № Д4?

 
Щодо нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

IНДИВIДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦIЯ
06.11.2017 N 2540/6/99-99-13-02-03-15/IПК

 

Державна фiскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далi - Кодекс), розглянула лист щодо нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соцiальне страхування (далi - єдиний внесок) на заробiтну плату працiвнику за основним мiсцем роботи, який працює на умовах неповного робочого часу та в межах компетенцiї повiдомляє.

 
Щодо нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соцiальне страхування на витрати iз платного навчання працiвникiв органiзацiї PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

IНДИВIДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦIЯ
06.11.2017 N 2538/6/99-99-13-02-03-15/IПК

 

Державна фiскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далi - Кодекс), розглянула звернення щодо нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соцiальне страхування (далi - єдиний внесок) на витрати iз платного навчання працiвникiв органiзацiї та повiдомляє.

 
Деякі питання заповнення звіту з ЄСВ PDF Печать E-mail

14.11.17

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області повідомляють, що правила формування та подання Звіту з Єдиного соціального внеску, врегульовано відповідно до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіна 14.04.2015 р. № 435 (у редакції наказу Мінфіна 11.04.2016 р. № 441). Відповідно до п. 16 розділу II цього Порядку відповідальним за правильність та достовірність заповнення звіту є страхувальник.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 62