Федерация профсоюзов Одесской области


ЕСВ
ЕСВ на зарплату работника - пенсионера начисляется на общих основаниях PDF Печать E-mail


Льгот относительно начисления ЕСВ на заработную плату пенсионеров-работников не предусмотрено. ЕСВ насчитывается работодателями на сумму начисленной каждому застрахованному лицу заработной платы по видам выплат. Далее

 
Щодо нарахування єдиного внеску працівнику - особі з інвалідністю PDF Печать E-mail

 

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 23.02.2018 р. № 728/6/99-99-13-02-03-15/ІПК

Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України(далі - Кодекс), розглянула звернення [...] щодо практичного застосування норм чинного законодавства і в межах компетенції повідомляє.

 
Працівник вирішив звільнитися у місяці прийняття на роботу: що з ЄСВ? PDF Печать E-mail

14.02.2019

У разі звільнення або прийняття працівника на основне місце роботи протягом місяця ЄСВ нараховується на фактично нараховану зарплату

 
Чи можна відстрочити сплату ЄСВ PDF Печать E-mail

ГУ ДФС у Сумській області повідомило, що не нарахована та/або несвоєчасно сплачена сума ЄСВ є недоїмкою. На суму недоїмки нараховують пеню і застосовують фінансові санкції. Платникам ЄСВ, які мають недоїмку, податківці надсилають вимогу про її сплату. Якщо платник ЄСВ протягом 10 календарних днів із дня надходження вимоги не сплатив недоїмку і штраф із пенею, не узгодив вимогу з податківцями, не оскаржив вимогу у судовому порядку або не сплати… Далі….

 
Уплачиваем ЕСВ с МЗП в 2019 году PDF Печать E-mail

Бухгалтер 911

Февраль , 2019/№ 6

Автор : Огай Елена, эксперт по вопросам оплаты труда

Сразу заметим, что ЕСВ-правило, требующее уплачивать ЕСВ с «минималки», если у работника зарплата меньше минимальной зарплаты (далее — МЗП), не изменилось. С января 2019 года увеличился только размер МЗП (с 3723 грн. до 4173 грн.). А это значит, что увеличилась и сумма ЕСВ с МЗП. О том, какие правила нужно учесть при начислении ЕСВ с МЗП, поговорим далее.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 75