Федерация профсоюзов Одесской области


ЕСВ
Щодо визначення бази нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соцiальне страхування PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

IНДИВIДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦIЯ
28.08.2017 N 1737/6/99-99-13-02-03-15/IПК

 

Державна фiскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далi - ПКУ), розглянула звернення щодо визначення бази нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соцiальне страхування (далi - єдиний внесок) та повiдомляє.

 
При подання уточнюючого Звiту з єдиного внеску PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Сектор комунiкацiй вiддiлу органiзацiї роботи ДПI
у Шевченкiвському районi м. Києва

 

ПИТАННЯ: Чи передбаченi чинним законодавством обмеження щодо перiодiв, за якi роботодавець має право подати уточнюючий Звiт щодо сум нарахованого єдиного внеску?

 
Щодо виправлення помилок у Звiтi з єдиного внеску PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Сектор комунiкацiй вiддiлу органiзацiї роботи ДПI
у Шевченкiвському районi м. К
иєва

ПИТАННЯ: Як виправити помилки про грошовi показники у Звiтi з єдиного внеску пiсля закiнчення граничних термiнiв його подання?

 
Щодо зміни основного місця роботи на роботу за сумісництвом або навпаки без припинення трудових відносин PDF Печать E-mail

Пенсійний фонд України

Лист від 16.11.16 р. № 36884/05-10

Законом передбачено, що основне місце роботи — це місце роботи, де працівник працює на підставі укладеного трудового договору, де знаходиться (оформлена) його трудова книжка, до якої вноситься відповідний запис про роботу.

Відповідно до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 р. № 435 <...>, таблиця 5 додатка 4 призначена для реєстрації застрахованих осіб у реєстрі застрахованих осіб.

 
Чи нараховувати ЄСВ на середній заробіток, нарахований за рішенням суду в 2009–2014 рр. PDF Печать E-mail


08.09.17

До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку податковим агентом включаються як  інші доходи сума середнього заробітку, виплаченого на підставі рішення суду за час вимушеного прогулу, та дохід у вигляді відшкодування немайнової (моральної) шкоди.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 55