--return-- ЕСВ
Федерация профсоюзов Одесской области


ЕСВ
Збір та облік єдиного внеску PDF Печать E-mail

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 24.05.2017 р. № 352/6/99-99-13-02-03-15/ІПК

Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України розглянула лист щодо нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) та в межах компетенції повідомляє.

 
Оновлений звіт з ЄСВ у проекті Мінфіну PDF Печать E-mail

18.05.17

З метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до законодавства, Міністерством фінансів розроблено проект наказу «Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

 
Збільшення ЄСВ, як порятунок для підприємств? PDF Печать E-mail

17.05.17

15 квітня 2016 року бізнес, журналісти та експерти достатньо жваво обговорювали повідомлення про намір Кабміну збільшити ЄСВ для підприємств з шкідливими умовами праці та шкідливими робочими місцями. За інформацією прес-служби Мінсоцполітики, Міністр заявив, що попередньо узгодив з організаціями роботодавців наміри збільшити розміри ставки ЄСВ для підприємств зі шкідливими умовами праці.

 
К какой сумме дохода применяется максимальная величина базы начисления ЕСВ работодателем, который в течение месяца уволил и принял наемного работника на работу PDF Печать E-mail

16.05.17

В соответствии с пунктом 1 части первой статьи 7 Закона Украины от 8 июля 2010 г. № 2464-VI «О сборе и учете единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование» (далее - Закон № 2464) начисление единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхования (далее - ЕВ) осуществляется на сумму начисленной каждому застрахованному лицу заработной платы по видам выплат, которые включают основную и дополнительную заработную плату, другие поощрительные и компенсационные выплаты, в том числе в натуральной форме, определяемые в соответствии с Законом Украины «Об оплате труда».

 
Про сплату єдиного внеску неприбутковими органiзацiями PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Департамент податкiв i зборiв з фiзичних осiб
Управлiння адмiнiстрування єдиного внеску,
методологiї та розгляду звернень платникiв податкiв

 

ПИТАННЯ 1: У якому порядку сплачують єдиний внесок неприбутковi органiзацiї?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 48