Федерация профсоюзов Одесской области


Налог на доходы
Допомога на лікування не підлягає оподаткуванню PDF Печать E-mail

23.09.17

Головне управління ДФС у Кіровоградській області нагадує, що згідно чинного законодавства не підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб кошти або вартість майна чи послуг, що надаються як допомога на лікування та медичне обслуговування. При цьому, як самого платника податку, так і члена сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення, дитини, яка перебуває під опікою або піклуванням платника податку.

 
Податкова соціальна пільга для одинокої матері PDF Печать E-mail

21.09.17

Платник податку, який є одинокою матір’ю (батьком), вдовою (вдівцем) або опікуном, піклувальником, має право на податкову соціальну пільгу у розмірі 150% суми пільги, яка визначена п.п. 169.1.1 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) (у 2017 році – 1200,0 грн.), у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років.

 
Податкова соціальна пільга для осіб з інвалідністю, або осіб які виховують дитину інваліда PDF Печать E-mail

20.09.17

Працівникам, які мають статус особи з інвалідністю, або виховують дитину інваліда до доходу у вигляді заробітної плати надається податкова соціальна пільга згідно норм ст. 169 ПКУ.

 
Щодо оподаткування податком на доходи фiзичних осiб подарунку у виглядi грошових коштiв, отриманих фiзичною особою PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

IНДИВIДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦIЯ
23.08.2017 N 1720/Я/99-99-13-02-03-14/IПК

 

Державна фiскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далi - ПКУ), розглянула звернення щодо оподаткування податком на доходи фiзичних осiб подарунку у виглядi грошових коштiв, отриманих фiзичною особою i в межах компетенцiї повiдомляє.

 
Податкова соціальна пільга буде і при неповному робочому дні PDF Печать E-mail


Відповідно до п. 169.1 Податкового кодексу України платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), якщо його розмір не перевищує суму, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень. Далі

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 53