--return-- Налог на доходы
Федерация профсоюзов Одесской области


Налог на доходы
Оплата найманому працівнику вартості проїзду на роботу: чи буде ПДФО PDF Печать E-mail

«ІНТЕРАКТИВНА БУХГАЛТЕРІЯ»

Трудове законодавство встановлює випадки, коли юридична особа повинна компенсувати (відшкодувати) найманому працівнику витрати на проїзд, а саме… Далее...

 
Щодо оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збором суми моральної шкоди, яка виплачується за рішенням суду PDF Печать E-mail

 

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 03.07.2017 р. N 936/6/99-99-13-02-03-15/ІПК

Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), розглянула лист щодо оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збором суми моральної шкоди, яка виплачується за рішенням суду та в межах компетенції повідомляє.

 
Матеріальна допомога для колишнього працівника: наслідки для підприємства PDF Печать E-mail

02.07.17

Статтею 10 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) визначено, що колективний договір складається на основі чинного законодавства, прийнятих сторонами зобов’язань з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин і узгодження інтересів працівників, власників та уповноважених ними органів.

 
Затверджено оновлений порядок інформування про порушення застосування ПСП PDF Печать E-mail

23.06.17

Затверджено новий Порядок інформування роботодавців платника податку про наявність порушень застосування податкової соціальної пільги, позбавлення платника податку або відновлення його права на податкову соціальну пільгу, сфера дії якого охоплює роботодавців, працівники яких допустили порушення застосування податкової соціальної пільги.

 
Оподаткування доплат, надбавок та премiй PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Сектор комунiкацiй вiддiлу органiзацiї роботи ДПI
у Шевченкiвському районi м. Києва

 

ПИТАННЯ: Як обкладаються ПДФО доплати, надбавки, премiї, що нараховуються вiдповiдно до умов трудового договору в поточному мiсяцi за минулi податковi перiоди?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 49