Федерация профсоюзов Одесской области


Налог на доходы
Чи оподатковується ПДФО вартість спец одягу чи взуття та інших засобів індивідуального захисту, наданих роботодавцем у тимчасове користування працівнику, та не повернутих таким працівником при звільненні? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

02.12.21

Якщо працівник, який припинає трудові відносини з працедавцем, не повертає йому спеціальний (у тому числі формений) одяг, спеціальне взуття та інші засоби індивідуального захисту, граничний строк використання яких не настав, то вартість такого майна включається до складу місячного оподатковуваного доходу.

 
Чи включається вартість святкового вечора (банкету, корпоративу), який проводиться працедавцем для своїх працівників, до складу загального місячного оподатковуваного доходу цих працівників? PDF Печать E-mail

, опубліковано 26 листопада 2021

Відповідно до п.п. «є» п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) дохід з джерелом їх походження з України - будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України (включаючи виплату (нарахування) винагороди іноземними роботодавцями), її континентальному шельфі, у виключній (морській) економічній зоні, у тому числі, але не виключно, доходи у вигляді заробітної плати, інших виплат та винагород, виплачених відповідно до умов трудового та цивільно-правового договору.

 
Річний перерахунок ПДФО – коли проводити PDF Печать E-mail

19 листопада 2021

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує роботодавцям про обов'язок проводити за місцем застосування податкової соціальної пільги перерахунок суми доходів, нарахованих у вигляді зарплати, а також суми наданої ПСП, в таких випадках передбачених п. 169.4.2 Податкового кодексу України, а саме:

 
Об’єкт оподаткування компенсації втрати частини заробітної плати у зв’язку з порушенням строків її виплати PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

17.11.21

 

Компенсаційні виплати, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму згідно із законом, для цілей оподаткування податком на доходи фізичних осіб, прирівнюються до заробітної плати та оподатковуються за ставкою 18 %.
 
Щодо оподаткування компенсації найманому працівнику вартості проїзду до місця роботи та/або з роботи до дому PDF Печать E-mail

11 листопада 2021

Головне управління ДПС у Житомирській області інформує, що відповідно до п.п. «а» п.п. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу України до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу включається дохід, отриманий платником податку як додаткове благо у вигляді вартості використання житла, інших об’єктів матеріального або нематеріального майна, що належать роботодавцю, наданих платнику податку в безоплатне користування, або компенсації вартості такого використання, крім випадків, коли таке надання зумовлено виконанням платником податку трудової функції відповідно до трудового договору (контракту) чи передбачено нормами колективного договору або відповідно до закону в установлених ними межах.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 125