Федерация профсоюзов Одесской области


1 ДФ
Як скоригувати показники додатку 4ДФ у разі допущення помилки при нарахуванні ПДФО? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

29.11.21

Відповідно до  п. 10 розділу V Порядку № 4 (наказ Мінфіну від 13.01.2015 р. № 4 у редакції від 01.12.2020 р. № 773), коригування показників додатка 4 "Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору" до податкового розрахунку відбувається таким чином:

 
Порядок відображення у додатку 4ДФ до Розрахунку суми індексації заробітної плати за попередні податкові періоди (місяці) при проведенні річних перерахунків PDF Печать E-mail

25 листопада 2021

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків інформує, що порядок оподаткування доходів фізичних осіб податком на доходи фізичних осіб регламентується розділом IV Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

 
Чи потрібно подавати порожні додатки 4ДФ об'єднаного звіту? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

01.11.21

Якщо показники, які підлягають відображенню у додатку 4ДФ до Розрахунку, наявні лише в одному з місяців звітного кварталу, то додаток 4ДФ до Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, формується та подається за кожен з таких місяців звітного кварталу, при цьому пусті рядки прокреслюються (у разі подання документа в електронному вигляді – такі рядки не заповнюються).

 
Додаток 4ДФ до Розрахунку: чи відображати суму штрафу, нарахованого в результаті неправомірного застосування ПСП? PDF Печать E-mail

23 жовтня 2021

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків нагадує, що відповідно до п.п. 169.2.4 п. 169.2 ст. 169 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) якщо платник податку порушує норми п. 169.2 ст. 169 ПКУ, внаслідок чого, зокрема, податкова соціальна пільга (далі – ПСП) застосовується також під час отримання інших доходів протягом будь-якого звітного податкового місяця або за кількома місцями отримання доходів, такий платник податку втрачає право на отримання ПСП за всіма місцями отримання доходу починаючи з місяця, в якому мало місце таке порушення, та закінчуючи місяцем, в якому право на застосування ПСП відновлюється.

 
Заповнення графи «Працювало за трудовими договорами» додатка № 4ДФ PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

19.10.21

Чи відображається в графі «Працювало за трудовими договорами» додатка 4ДФ до Розрахунку кількість працівників, які знаходяться у відпустці по вагітності та пологах, у відпустці без збереження заробітної плати тощо та по яких у звітному періоді не здійснювалось нараховування (виплата) доходів за ознакою «101»?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 82