Федерация профсоюзов Одесской области


1 ДФ
Порядок уточнення податкового розрахунку за формою № 1ДФ PDF Печать E-mail

27.07.20

Особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені ПКУ для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду.

 
Яка відповідальність за незазначення в формі №1ДФ виплати ФОПу? PDF Печать E-mail

20.07.2020

Підприємство здійснювало виплати ФОПу за надані послуги, але не відображало виплати в формі №1ДФ. Яка відповідальність за такі дії?

 
Помилилися у звітній формі №1ДФ: як виправити помилку? PDF Печать E-mail

15.07.2020

Порядок заповнення звітної нової та уточнюючої ф. №1ДФ є однаковим. Вони подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію лише за рядками й реквізитами, які уточнюються

 
За исправление ошибок в налоговом расчете № 1ДФ, которые привели к уменьшению (увеличение) налоговых обязательств, к налоговому агенту применяются штрафные санкции PDF Печать E-mail

15.07.20

В соответствии с пунктом 119.1 НКУ неподача, подача с нарушением установленных сроков, подача не в полном объеме, с недостоверными сведениями или с ошибками налоговой отчетности о суммах доходов, начисленных (уплаченных) в пользу налогоплательщика, суммы удержанного из них налога, а также суммы, начисленные (выплаченные) физическим лицам за товары (работы, услуги) (форма № 1ДФ), если такие недостоверные сведения или ошибки привели к уменьшению и / или увеличению налоговых обязательств плательщика налога и / или смене налогоплательщика, - влекут наложение штрафа в размере 1020 гривен.

 
Заповнення уточнюючого податкового розрахунку ф.1ДФ PDF Печать E-mail

14.07.20

Особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені ПКУ для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 61