Федерация профсоюзов Одесской области


1 ДФ
Показывать ли в ф. № 1ДФ выплату денежных средств подотчетнику PDF Печать E-mail

«Все о бухучете»


Работник покупает товары для нужд предприятия за свой счет, и потом ему компенсируем расходы. Как такую компенсацию отразить в ф. № 1ДФ? Нужно ли показывать выплату предпринимателю? Далее

 
Як відобразити у формі № 1ДФ нарахування та виплату доходу в різних кварталах PDF Печать E-mail

«ІНТЕРАКТИВНА БУХГАЛТЕРІЯ»


Как в форме № 1ДФ отражается доход в размере 3000 грн от предоставления физическим лицом движимого имущества в аренду (автомобиль), если начисление данного дохода произошло в I квартале 2017 года, а его выплата вместе с налогом на доходы физических лиц и военным сбором — во II квартале 2017 года? Далі...

 
Щодо заповнення Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) PDF Печать E-mail

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 12.07.2017 р. N 1142/ІПК/20-40-13-11-11

Головне управління ДФС у Харківській області, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року N 2755-VI, із змінами та доповненнями (далі - ПКУ), розглянуло Ваше звернення на отримання індивідуальної податкової консультації від N (вх. ГУ ДФС у Харківській області від N) щодо заповнення Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) (далі - форма N 1ДФ) з окремих питань та з урахуванням фактично викладених обставин в межах компетенції повідомляє наступне.

 
Чи показувати в 1ДФ суму, яку працівник сплатив підприємцю за проживання у відрядженні PDF Печать E-mail

20.07.17

Фіскальне відомство дійшло висновку: оскільки юрособа тільки компенсує витрати працівника на відрядження, то відображати у формі № 1ДФ сплату працівником коштів за надані під час відрядження фізособою-підприємцем послуги така юрособа не зобов'язана.

 
За помилковий ІПН фізособи у формі № 1ДФ — штраф 510 грн PDF Печать E-mail


17.07.17

Особи, які мають статус податкових агентів, мусять подавати податковий розрахунок за формою № 1ДФ. У формі № 1ДФ зазначають відомості про дохід платників податку і утримані з них суми податку

Особи, які мають статус податкових агентів, мусять подавати податковий розрахунок за формою № 1ДФ.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 16