Федерация профсоюзов Одесской области


Индексация
Індексація зарплати новоприйнятого працівника PDF Печать E-mail

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

01.10.2021

Як проводиться індексація зарплати новоприйнятого працівника? Чи нараховується індексація за липень 2021 р., якщо працівника прийнято в липні 2021року?

 
Який звітний період віднесення суми індексації заробітної плати? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

20.09.21

До якого звітного періоду (місяця) необхідно відносити суми індексації заробітної плати, нараховані в поточному періоді за минулі, якщо заробітна плата минулих періодів менше законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати?

 
Порядок проведення індексації грошових доходів населення підкоригують PDF Печать E-mail

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

07.09.2021

Зокрема, пропонується визначити механізм підтримки купівельної спроможності винагород, компенсаційних та інших виплат, що сплачуються резидентами Дія Сіті працівникам та гіг-спеціалістам

 
Мінекономіки пропонує відмінити індексацію зарплати PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

02.09.21

Ми вже писали про проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників на своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати», яким пропонується посилити відповідальність роботодавців за невиплату зарплати. Подробиці у матеріалі За невиплату зарплати каратимуть жорсткіше.

 
Щодо врахування індексації при розрахунку "карантинної" доплати PDF Печать E-mail

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 22.07.2021 р. N 4711-06/38097-09

Міністерство економіки України розглянуло запит та повідомляє.

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2020 р. N 375 "Деякі питання оплати праці (грошового забезпечення) окремих категорій працівників, військовослужбовців Національної гвардії та Державної прикордонної служби, посадових осіб Державної митної служби, осіб рядового та начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейських, які забезпечують життєдіяльність населення, на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня його відміни" (далі - Постанова) встановлено доплати, у тому числі працівникам надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування їх отримувачів (вдома), здійснюються у граничному розмірі до 100 відсотків заробітної плати (грошового забезпечення).

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 54