--return-- Охрана труда
Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Внесено зміни до списків виробництв, робіт, професій, посад, які дають право на пільгову пенсію за віком PDF Печать E-mail

22.07.17

Кабмін постановою від 04.07.2017 р. № 479 вніс зміни до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою КМУ від 24.06.2016 р. № 461.

 
Відповідальність керівників за не проведення атестації робочих місць PDF Печать E-mail

Надаємо для ознайомлення та врахування у подальшій роботі інформацію про рішення суду стосовно  зарахування до пільгового стажу періоду роботи за результатами атестації робочих місць.

 
Відповідальність керівників за не проведення атестації робочих місць PDF Печать E-mail

До 2015 року у діючому законодавстві України була відсутня окрема спеціальна норма, яка передбачала б відповідальність за порушення терміну проведення атестації робочих місць за умовами праці та порядку її проведення .

 
Готовится отмена трудовых ограничений для женщин PDF Печать E-mail

29.06.17

В Минздраве разработан проект документа об отмене Перечня тяжелых работ и работ с вредными и опасными условиями труда, на которых запрещается применение труда женщин, сообщает ЛІГА:ЗАКОН. Причиной отмены ограничений для женского труда, предусмотренных этим Перечнем, является присоединение Украины к главным международным обязательствам по гендерному равенству.

 
Управління персоналом: атестація робочого місця – це право чи обов’язок роботодавця? PDF Печать E-mail

«EBS»

Досить часто наші клієнти звертаються до нас із запитаннями: чи доцільно проводити атестацію робочих місць? на яких підставах працівникам надаються додаткові пільги та оформлюються пенсії за віком на пільгових умовах? яка відповідальність та які можуть бути ризики, якщо не проводити атестацію робочих місць? Розберемося! Далі…

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 31