Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Порядок проведення розслідування нещасних випадків на виробництві PDF Печать E-mail

16.11.17

Нещасний випадок, що стався на підприємстві з працівником, – це трагедія для потерпілого та його сім’ї, проблема для підприємства. В ході розслідування таких випадків комісія з розслідування встановлює осіб, які допустили порушення вимог законодавства з охорони праці. В результаті чого, винні у нещасному випадку можуть бути притягнуті до відповідальності, в тому числі, до кримінальної.

 
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК ОДЕСЬКОЙ ОБЛАСТІ PDF Печать E-mail

Від 24 жовтня  2017 року

Тема: «Про стан виробничого травматизму на суб’єктах господарювання   області за 9-ть місяців 2017 року та у порівнянні з відповідним періодом 2016 року та додержання законодавства про працю, зайнятість населення і загальнообов’язкове державне соціальне страхування ”

 
Щодо гiгiєнiчної оцiнки умов працi пiд час проведення атестацiї робочих мiсць PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Вiддiл регулювання умов i охорони працi

ПИТАННЯ: За якими критерiями потрiбно проводити оцiнку щодо пiльгового пенсiйного забезпечення за Списками № 1 i N 2, а також скiльки додаткових днiв вiдпустки i балiв на доплати потрiбно встановлювати на робочих мiсцях за виявленi шкiдливi виробничi фактори четвертого ступеня III класу та IV класу?

 
Необходимо ли регистрировать в Гоструда оборудование повышенной опасности PDF Печать E-mail


В соответствии с требованиями некоторых действующих нормативно-правовых актов по охране труда, подъемные сооружения (грузоподъемные краны, лифты, эскалаторы, подъемники, канатные дороги и фуникулер), оборудование котлонадзора (паровые и водогрейные котлы, трубопроводы пара и горячей воды, сосуды, работающие под давлением) до введения в эксплуатацию подлежат регистрации в территориальных органах Гоструда. Далее

 
Правила пожежної безпеки зазнали змін. PDF Печать E-mail

Відтепер для кожного приміщення об'єкта мають бути розроблені та затверджені керівництвом інструкції про заходи пожежної безпеки.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 36