Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Предприятие организует проведение медицинских осмотров работников: особенности налогообложения НДС PDF Печать E-mail

28.05.20

Освобождаются от налогообложения НДС операции по поставке услуг по охране здоровья учреждениями здравоохранения, имеющими лицензию на поставку таких услуг, кроме, в частности, следующих услуг:

 
Планові перевірки з питань охорони праці та зайнятості від Держпраці: як це буде? PDF Печать E-mail

22.05.2020

За новими правилами критерії ризиковості роботодавців будуть уніфіковані. Але періодичність перевірок та кількість балів для віднесення роботодавців до відповідних ступенів ризику визначатимуться як і раніше. Докладніше про це в нашій статті

 
Охорона здоров'я під час кризи Covid-19 PDF Печать E-mail

COVID-19: наслідки скорочень у сфері охорони здоров’я. Результати короткозорої економічної політики, яка поставила під загрозу громадську безпеку та здоров'я людей.

 
Зупинення підприємства у зв’язку із порушеннями правил та норм пожежної безпеки PDF Печать E-mail

06.05.20

Євген Морозов, адвокат (судовий захист), магістр права, http://www.alibi.dp.ua.

Зупинення роботи підприємства у зв’язку із порушеннями правил та норм пожежної і техногенної безпеки, що створюють загрозу життю та здоров`ю людей.

 
Самоізоляція: дії працівника, дії роботодавця PDF Печать E-mail

На «Гарячу лінію» Федерації профспілок України, звертаються члени та членські організації з питанням щодо порядку оформлення самоізоляції.

Згідно із Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 13 квітня 2020 року № 555-IX, самоізоляція - перебування особи, стосовно якої є обґрунтовані підстави щодо ризику інфікування або поширення нею інфекційної хвороби, у визначеному нею місці (приміщенні) з метою дотримання протиепідемічних заходів на основі зобов’язання особи.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 102