Федерация профсоюзов Одесской области


Путевки
Чи вважається додатковим благом для працівників тури вихідного дня за рахунок профспілки без придбання путівок? PDF Печать E-mail

01 грудня 2021

Бориспільська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що оподаткування доходів фізичних осіб регламентується нормами розділу IV ПКУ, згідно з абзацом першим пп. 165.1.35 п. 165.1 ст. 165 якого до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включаються вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію осіб з інвалідністю, на території України платника податку та/або його дітей віком до 18 років, які надаються йому безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) професійною спілкою, до якої зараховуються профспілкові внески платника податку – члена такої професійної спілки, створеної відповідно до законодавства України, або за рахунок коштів відповідного фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування.

 
Порядок оподаткування ПДВ операцій з постачання путівок на санаторно-курортне лікування, оздоровлення та відпочинок на території України PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

26.08.21

Згідно з п. 185.1 ПКУ об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку, зокрема з:

 
Вартість путівки, що надається роботодавцем працівнику, є базою нарахування ЄСВ PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

19.08.21

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону України від 08 .07.2010 р. № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» базою нарахування ЄСВ для підприємств, установ та організацій, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, є сума нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України «Про оплату праці», та сума винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами.

 
Безкоштовні путівки від підприємства: чи нараховувати ЄСВ PDF Печать E-mail

Інформація з сайтуІнформація з сайhttps://buhgalter911.com/uk

23.06.21

Податківці нагадали про утримання ЄСВ з вартості путівки, що надається підприємством (роботодавцем) працівнику безкоштовно.

 
Застраховані особи можуть відновити здоров'я на базі санаторно-курортних закладів після важкої хвороби, операції чи травми за кошти ФССУ PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайтуІнформація з сайhttps://buhgalter911.com/uk

06.06.21

Реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів дозволяє швидше відновитись після важких захворювань, операцій і травм, а в деяких випадках уберегти від настання первинної інвалідності.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 15