Федерация профсоюзов Одесской области


Путевки
Компенсуєте працівнику вартість путівки на лікування: коли коригувати фінрезультат? PDF Печать E-mail

19.11.18

Податківці нагадали алгоритм коригування фінрезультату у разі компенсації працівнику вартості путівки на лікування

ДФС у Дніпропетровській області інформує, що відповідно до абз. 2 пп. 140.5.10 ПКУ фінансовий результат податкового (звітного) періоду збільшується, зокрема на суму повної або часткової компенсації один раз на календарний рік вартості путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування на території України платника ПДФО та/або його дітей віком до 18 років роботодавцем, який є платником податку на прибуток, якщо така компенсація відповідно до ПКУ не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу фізичної особи – платника ПДФО.

 
Путівка за рахунок роботодавця: чи буде ЄСВ? PDF Печать E-mail

16.10.2018

Чи нараховується ЄСВ на дохід, отриманий платником податку у вигляді вартості путівки на відпочинок, оздоровлення та лікування? Консультують львівські податківці

 
Налогообложение стоимости путевок на оздоровление PDF Печать E-mail

16.10.2018

В ИНК от 23.08.2018 г. № 3675/6/99-99-15-01-15/ІПК ГФС рассматривает особенности налогообложения дохода, полученного физическим лицом в виде стоимости путевки на отдых, оздоровление и лечение.

 
Налогообложение дохода, полученного физическим лицом в виде стоимости путевки PDF Печать E-mail


27.09.18

Налогообложение доходов физических лиц регламентируется разделом IV НКУ, согласно п.п. 163.1.1 которого объектом налогообложения резидента является общий месячный (годовой) налогооблагаемый доход.

Перечень доходов, включаемых в общий месячный (годовой) налогооблагаемый доход плательщика налога, определен п. 164.2 НКУ.

 
Оплата отдыха членов профсоюзов PDF Печать E-mail


Подлежит ли обложению НДФЛ стоимость туров выходного дня и летнего отдыха, которые организовываются и оплачиваются за счет средств профессионального союза для его членов (членов их семей) без приобретения путевок?  Далее...

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 8