Федерация профсоюзов Одесской области


Путевки
Путівки від роботодавця: що необхідно знати про оподаткування PDF Печать E-mail

17.02.20

До доходів, які не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника належить: - вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та/або членів його сім'ї першого ступеня споріднення, які надаються його роботодавцем - платником податку на прибуток підприємств безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) один раз на календарний рік, за умови, що вартість путівки (розмір знижки) не перевищує 5 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня податкового (звітного) року (абз. 2 п.п. 165.1.35 ПКУ).

 
23615 грн – сума неоподатковуваної ПДФО путівки у 2020 році PDF Печать E-mail

13.01.2020

Податківці навели вартість путівки, яка не оподатковується ПДФО у 2020 році

 
Предоставили работнику или члену его семьи путевки на отдых. Что с налогообложением? PDF Печать E-mail

27.12.19

Как определяется база налогообложения и облагается ли стоимость путевки на отдых, оздоровление, предоставляемой работодателем - плательщиком налога на прибыль предприятий безвозмездно налогоплательщику и/или члену его семьи первой степени родства?

 
Безоплатні путівки від роботодавця: все про оподаткування PDF Печать E-mail

02.12.19

До складу доходів, які не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника належить, зокрема, вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та/або членів його сім'ї першого ступеня споріднення, які надаються його роботодавцем - платником податку на прибуток підприємств безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) один раз на календарний рік, за умови, що вартість путівки (розмір знижки) не перевищує 5 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня податкового (звітного) року.

 
Роботодавець купує працівнику або його дітям путівку на відпочинок/лікування: що з ПДФО та ВЗ? PDF Печать E-mail

15.10.2019

Роботодавець купує працівнику або його дітям путівку на відпочинок або лікування. Як бути з ПДФО та ВЗ?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 12