--return-- Отпуск
Федерация профсоюзов Одесской области


Отпуск
Ходіння по відпустках PDF Печать E-mail

28.03.17

Автори: Борисова Олена, юрист, Бєлєвцова Людмила, експерт з питань оплати праці

Ходіння по відпустках — це, якщо «зійшлися усі зірки», не ходіння по муках, а дещо приємне, довгоочікуване, вимріяне, «випрацьоване»…

 
Зарахування до стажу роботи, що дає право на вiдпустку PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО ПРАЦI ТА СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Сектор режимiв працi, вiдпочинку та норм працi

 

ПИТАННЯ 1: Чи зараховується до стажу роботи, що дає право на щорiчну основну вiдпустку, перiод вiдпустки без збереження зарплати за ст. 25 i 26 Закону «Про вiдпустки»?

 
Про надання вiдпустки у зв'язку з навчанням PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

ПИТАННЯ: Чи можна надавати додаткову оплачувану вiдпустку на перiод настановних занять, виконання лабораторних робiт та складання сесiї студентовi заочної форми навчання шостого курсу юридичного факультету за ст. 215-220 КЗпП та ст. 15 Закону «Про вiдпустки» з огляду на те, що ця особа вже має вищу освiту?

ВIДПОВIДЬ: За статтею 6 Закону України «Про освiту» основними принципами освiти в Українi є доступнiсть для кожного громадянина усiх форм i типiв освiтнiх послуг, що надаються державою; рiвнiсть умов кожної людини для повної реалiзацiї її здiбностей, таланту, всебiчного розвитку.

 
По отпускным за учебный отпуск при увольнении посреди этого отпуска PDF Печать E-mail

24.02.17

В соответствии с пунктом 2 статьи 7 Конвенции № 132 «Об оплачиваемых отпусках (пересмотренная в 1970 году)», ратифицированной Законом Украины от 29.05.2001 года № 2481-III, суммы, причитающиеся к выплате за время отпуска, выплачиваются заинтересованному лицу до отпуска, если иное не предусмотрено в соглашении, касающемся данного лица и работодателя.

 
Щодо тривалостi вiдпустки iнвалiда II групи PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

 

ПИТАННЯ: Якої тривалостi щорiчна вiдпустка має бути в iнвалiда II групи, який працює з липня 2015 р. за штатним розписом у вiйськовiй частинi, якщо начальник фiнансової служби вважає, що цьому працiвниковi має бути надано 24 днi основної вiдпустки, оскiльки йому надається 14 днiв додаткової як iнвалiду вiйни?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 33