--return-- Отпуск
Федерация профсоюзов Одесской области


Отпуск
Подiл щорiчної вiдпустки, тривалiсть основної безперервної частини якої менш як 14 днiв, є порушенням PDF Печать E-mail

18.07.17

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ

Департамент заробiтної плати та умов працi

Подiл щорiчної вiдпустки

ПИТАННЯ: Чи можна за угодою мiж роботодавцем i працiвником дiлити щорiчну вiдпустку на частини будь-якої тривалостi без дотримання обов’язкової умови, що одна iз таких частин вiдпустки становитиме не менш як 14 календарних днiв?

 
Щорічний відпочинок: графік надання, оформлення, перенесення відпусток та відкликання з них PDF Печать E-mail

13.07.17

Літо – традиційна пора відпусток. І хоча, як нам здається, ми вже все знаємо про порядок їх надання, на практиці виникає чимало питань, розв'язати які вдається не відразу. Розглянемо деякі моменти, пов'язані з наданням відпусток, про які варто пам'ятати і працівникам, і роботодавцям.

 
Виплата компенсацiї пiд час звiльнення за невикористану додаткову вiдпустку PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

ПИТАННЯ: Працювала провiдним спецiалiстом у державному органi з квiтня до серпня 2016 р., маю дев’ятий ранг держслужбовця, загальний стаж роботи - 14 рокiв, з них на держслужбi - сiм рокiв. У серпнi 2016 р. звiльнена з обiйманої посади з переведенням для подальшої роботи в iншому управлiннi держслужби за п. 5 ст. 36 КЗпП. На день звiльнення за вiдпрацьований перiод не використала п’яти календарних днiв щорiчної основної вiдпустки, а також трьох календарних днiв щорiчної додаткової вiдпустки за стаж держслужби. Звернулася iз заявою на перерахування суми грошової компенсацiї за невикористанi днi щорiчної i додаткової вiдпусток на рахунок нового роботодавця i вдень звiльнення компенсацiї за невикористанi днi щорiчної й додаткової вiдпусток не одержала.

 
Про додаткову вiдпустку учасниковi бойових дiй PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

 

ПИТАННЯ: Чи може учасник бойових дiй використати у 2017 р. додаткову вiдпустку (ст. 16-2 Закону "Про вiдпустки"), не використану у 2016 р.? Чи може загальна тривалiсть вiдпустки з урахуванням додаткової становити 59 дiб?

 
У підприємства 15 працівників: чи можна не створювати резерву відпусток PDF Печать E-mail

«Все о бухучете»


Підприємство за рік має товарооборот 10 млн грн. При цьому середня чисельність працівників — 15 осіб. Чи можна не створювати резерву відпусток? Чи можуть контролери «зняти» витрати з нарахування відпускних у такому разі? Далі

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 42