Федерация профсоюзов Одесской области


Отпуск
Компенсация и отпускные, начисленные после увольнения: учет, налогообложение и начисление ЕСВ PDF Печать E-mail


Иногда случается, что работнику при увольнении забыли начислить компенсацию за неиспользованный отпуск, или, скажем, не провели корректировку заработка, начисляя отпускные, и выявили это после увольнения работника. Далее

 
Работодатель может через суд взыскать с уволенного работника «лишние» отпускные PDF Печать E-mail

04.10.19

 

Работодатель вправе взыскать в судебном порядке сумму заработка за незаработанные дни отпуска. Соответствующий вывод выразил Верховный Суд в постановлении от 17.07.2019 г. по делу № 332/1433/17.

 
Додаткові відпустки за особливий характер праці: яка тривалість? PDF Печать E-mail

03.10.19

Тривалість додаткової відпустки за особливий характер праці не перевищує 35 к.дн. Але конкретна тривалість встановлюється колдоговором залежно від зайнятості працівника

 
Помилка під час нарахування відпускних, що робити? PDF Печать E-mail

02.10.19

Наказ, виданий у вересні поточного року, передбачає надання відпустки працівнику з 09 жовтня поточного року. Між тим, бухгалтером  розрахунок відпускних зроблено у  першій половині вересня. Чи є це помилкою? Як вийти з ситуації?

 
Соціальні відпустки: хто має право та умови виплати грошової компенсації за невикористання PDF Печать E-mail

30.09.19

Законодавством України чітко визначено гарантоване право працюючих громадян на грошову компенсацію за невикористані дні відпусток у випадку звільнення працівника. Це право поширюється і на деякі соціальні відпустки.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 131