Федерация профсоюзов Одесской области


Отпуск
Підвищення окладу та компенсація за невикористану відпустку PDF Печать E-mail

27.09.2019

Чи є компенсація за невикористану відпустку збереженням середнього заробітку? Які умови для коригування середнього заробітку під час його збереження та виплати компенсації? Чи можна підвищувати оклади не з першого числа місяця?

 
Навчальна відпустка: коли та як надається? PDF Печать E-mail

25.09.2019

Працівникам, які успішно навчаються без відриву від виробництва у ВНЗ з вечірньою та заочною формами навчання, надаються додаткові оплачувані відпустки

 
Предоставление дополнительного отпуска в связи с обучением PDF Печать E-mail

25.09.19

В соответствии со ст. 216 КЗоТ работникам, успешно обучающимся без отрыва от производства в высших учебных заведениях с вечерней и заочной формами обучения, предоставляются дополнительные оплачиваемые отпуска:

 
Чи можна звільнити працівника під час відпустки? PDF Печать E-mail

25.09.19

Відповідно до ч. 3 ст. 12 Закону України «Про відпустки» відкликання з щорічної відпустки допускається за згодою працівника лише для відвернення стихійного лиха, виробничої аварії або негайного усунення їх наслідків, для відвернення нещасних випадків, простою, загибелі або псування майна підприємства з додержанням вимог частини першої цієї статті та в інших випадках, передбачених законодавством. У разі відкликання працівника з відпустки його працю оплачують з урахуванням тієї суми, що була нарахована на оплату невикористаної частини відпустки.

 
Имеет ли значение день недели, на который приходится окончание части отпуска, для начала следующей неиспользованной части основного ежегодного отпуска? PDF Печать E-mail

На этот вопрос ответили специалисты Управления Гоструда в Ровенской области (rv.dsp.gov.ua).

Так, ст. 10 Закона Украины «Об отпусках» и ст. 79 КЗоТ предусмотрено, что очередность предоставления отпусков определяется графиками, утверждаемыми собственником или уполномоченным им органом по согласованию с выборным органом первичной профсоюзной организации (профсоюзным представителем), доводится до сведения всех работников.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 4 из 131