Федерация профсоюзов Одесской области


Отпуск
Щодо збереження середньої заробітної плати за працівниками на час додаткових відпусток у зв’язку з навчанням PDF Печать E-mail

11.10.19

У відповідності  до вимог ст. 217 КЗпП  на час додаткових відпусток у зв’язку з навчанням за працівниками за основним місцем роботи зберігається середня заробітна плата. Зокрема, працівникам, які успішно навчаються без відриву від виробництва у вищих навчальних закладах з вечірньою та заочною формами навчання, надаються додаткові оплачувані відпустки (ст. 216 КЗпП):

 
Об определении количества календарных дней в расчетном периоде для расчета суммы отпускных PDF Печать E-mail

10.10.2019

Работник болел с 5 по 14 августа 2019 года. Расчетный период для определения суммы отпускных: август 2018 - июль 2019 года. В июле работник с 1 по 19 болел, а с 22 по 31 июля был в отпуске без сохранения заработной платы. Как рассчитать количество календарных дней в расчетном периоде? Исключается ли из расчетного периода весь июль?

 
Кількість днів відпустки для інваліда 3 групи PDF Печать E-mail

10.10.2019

ЗАПИТАННЯ: Згідно зі ст. 6 Закону про відпустки працівникові надається щорічна основна відпустка 24 календарні дні зі збільшенням за кожних 2 роки на 2 календарні дні, але не більше ніж 28 календарних днів. Крім того, працівникові надається додаткова відпустка в кількості 4 календарні дні за особливий характер праці (ст. 8), що в результаті становить 32 календарні дні. Як за загальним правилом розрахувати кількість днів відпустки для інваліда 3 групи, у якого основна відпустка становить 26 календарних днів і яка буде тривалість його відпустки - 32 календарні дні чи 34?

 
Компенсація за додаткову відпустку при звільненні PDF Печать E-mail

10.10.19

Законодавство України дає можливість працівникові самостійно розпорядитися своїми невикористаними відпустками при звільненні. Працівник може вимагати надати йому невикористану щорічну (додаткову та/або основну) оплачувану відпустку, а після цього звільнити його. Тоді датою звільнення буде вважатися останній день відпустки, обчисленої сумарно (тобто обох її видів).  І навіть якщо людина працювала за строковим договором і час відпустки перевищить термін його дії, все одно зберігається можливість реалізувати таке право. Трудовий договір в такому випадку триває до закінчення відпустки.

 
Додаткові відпустки: які підлягають компенсації, а які – ні PDF Печать E-mail

08.10.19

Норма про виплати грошової компенсації поширюється на невикористані календарні дні всіх видів щорічної додаткової оплачуваної відпустки

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 131