Федерация профсоюзов Одесской области


Командировки
Відрядження за кордон: мінімальний розмір добових та необхідність авансу PDF Печать E-mail

13.05.2020

Підприємство (або ФОП) надає послуги міжнародних перевезень. Працівникам встановлено добові по Україні та за кордон. Чи може розмір добових бути меншим за передбачений Постановою №98? Чи можна виплачувати добові впродовж відрядження або після його завершення?

 
Увага! Мінфін вніс зміни до Інструкції про службові відрядження PDF Печать E-mail

08.05.2020

Мінфін вніс зміни до Інструкції про службові відрядження по Україні та закордон. Але торкнуться вони переважно підприємств, які фінансуються з держбюджету, оскільки приватні підприємства у своїй діяльності користуються власно розробленим Положенням про відрядження

 
Чи може працівник відмовитись від відрядження під час карантину? PDF Печать E-mail

02.04.2020

Відмова працівника без поважних причин поїхати у відрядження для виконання роботи може розглядатись як порушення трудової дисципліни

 
Про службове відрядження під час карантину PDF Печать E-mail

02.04.20

Чи може працівник відмовитись від службового відрядження під час карантину?

Законодавство не передбачає особливий порядок направлення у відрядження працівників під час карантину, тому такий порядок відбувається за загальною процедурою, встановленою Інструкцією про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Мінфіну від 13.03.1998 р. № 59 та Кодексом законів про працю України (далі — КЗпП).

 
Відрядження: документи, які підтверджують зв'язок із госпдіяльністю PDF Печать E-mail

27.03.2020

Підприємство регулярно направляє у відрядження менеджерів з продажу з метою презентації обладнання (пошук потенційних клієнтів). Менеджерів та поїздок багато, результатів поїздки відразу немає, тобто укласти неможливо відразу договори, які не підписуватися договори-намірів. Як оформляти такі відрядження та які потрібні документи, щоб підтвердити зв'язок з госпдіяльністю та мати витрати - 100%?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 55