Федерация профсоюзов Одесской области


Командировки
Чи сплачує відряджений працівник туристичний збір? PDF Печать E-mail

18.10.17

Відповідно до пп. 268.2.1 ПКУ, платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, що прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної, міської ради чи ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, про встановлення туристичного збору, й отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

 
Відрядження не відбулося: у який термін повернути аванс? PDF Печать E-mail

09.10.2017

У ДФСУ зазначили: якщо працiвник одержав аванс на вiдрядження i не виїхав, то вiн повинен упродовж трьох банкiвських днiв з дня ухвалення рiшення про вiдмiну поїздки повернути до каси пiдприємства зазначенi кошти

 
Можно ли направить в командировку не сотрудника фирмы PDF Печать E-mail


Наше предприятие хочет направить в командировку человека, который не состоит с нами в трудовых отношениях. Также планируем оплатить этому физлицу суточные, расходы на проезд и проживание. Можно ли так поступить? Далее

 
Про оплату працівникам, які направлені у службове відрядження PDF Печать E-mail

11.10.17

Відповідно до пункту 1 розділу І Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13.03.1998 р. № 59, службове відрядження — це поїздка працівника за розпорядженням керівника органу державної влади, установи та організації, що повністю або частково утримується (фінансується) за рахунок бюджетних коштів, на певний строк до іншого населеного пункту для виконання службового доручення поза місцем його постійної роботи (за наявності документів, що підтверджують зв’язок службового відрядження з основною діяльністю установи; далі — відрядження).

 
Чи зобов’язаний роботодавець виплачувати аванс працівникам, які їдуть у відрядження PDF Печать E-mail

 

Спеціалісти Головного управління Держпраці у Львівській області, відповідаючи на запитання, поставлене в заголовку, дійшли висновків про те, що:

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 25