Федерация профсоюзов Одесской области


Командировки
Які документи підтверджують придбання е-квитків у відрядженні? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

29/10/21

У разі здійснення інтернет-замовлення проїзних документів на автобусні пасажирські перевезення підставою для відшкодування витрат на придбання електронного квитка є роздрукований на паперовому носії проїзний документ

 
Таксі під час відрядження: чи буде поїздка додатковим благом PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

26.10.21

Оподаткування доходів фізичних осіб регламентується розд. IV ПКУ, згідно з п. п. 165.1.11 якого до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються, зокрема, кошти, отримані платником податку на відрядження або під звіт і розраховані згідно з п. 170.9 ПКУ.

 
Про первинні документи, які підтверджують витрати на придбання електронних квитків для відрядження працівника підприємства PDF Печать E-mail

, опубліковано 18 жовтня 2021

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що об’єктом оподаткування податком на прибуток є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

 
Командировка: базовые знания PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

13.08.21

Автор: Вороная Наталья, редактор, Нестеренко Максим, налоговый эксперт, Чернышова Наталья, налоговый эксперт.

Несмотря на то что карантин внес свои коррективы в работу субъектов хозяйствования во всем мире, полностью жизнь не остановилась и служебные поездки с деловыми целями по-прежнему осуществляются. В этом спецвыпуске мы рассмотрим основные вопросы, касающиеся командировок сотрудников как в пределах Украины, так и за границу. В частности, здесь приведены базовые знания о командировках, законодательно установленные гарантии командированным работникам, порядок компенсации командировочных расходов, а также особенности составления авансового отчета. Конечно же, не забудем о налоговом и бухгалтерском учете расходов на командировку. Кроме того, здесь описаны нюансы использования платежных карточек в командировках.

 
Витрати на відрядження понад встановлені норми: оподаткування PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

02.08.21

Згідно з п.п. «а» п. п. 170.9.1 ПКУ до оподатковуваного доходу не включаються витрати на відрядження, не підтверджені документально, на харчування та фінансування інших власних потреб фізичної особи (добові витрати), понесені у зв’язку з таким відрядженням у межах території України, але не більш як 0,1 розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, в розрахунку за кожен календарний день такого відрядження, а для відряджень за кордон - не вище 80 євро за кожен календарний день такого відрядження за офіційним обмінним курсом гривні до євро, установленим НБУ, в розрахунку за кожен такий день.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 61