Федерация профсоюзов Одесской области


Командировки
Документи по відрядженню містять помилку? Буде ПДФО та ВЗ! PDF Печать E-mail

10.07.2019

Податківці консультують, що помилка у підтвердних документах, що додає працівник до авансового звіту (наприклад, помилка прізвища у проїзному квитку) не дає право включати суму витрат на відрядження до неоподатковуваного доходу

 
У квитку помилка прізвища працівника — ДФС вимагає оподаткувати його вартість PDF Печать E-mail

0.07.19

До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу працівника не включають суми відшкодованих йому витрат на проїзд, якщо транспортний квиток містить усі реквізити, зокрема прізвище та ім’я працівника юридичної особи.

 
Чи підтверджує витрати у відрядженні електронний залізничний квиток? PDF Печать E-mail

08.07.2019

Підприємство перерахувало працівнику аванс на його банківський рахунок. Працівник самостійно придбав електронні залізничні квитки і до авансового звіту додав їх у роздрукованій формі. Чи достатньо таких квитків для визнання витрат на відрядження і чи потрібно додавати до авансового звіту виписку з рахунку працівника?

 
Хто з відряджених працівників не сплачує турзбор PDF Печать E-mail

 

09.07.19

Як і раніше особи, які перебувають у відрядження, не повинні сплачувати туристичний збір. Однак у 2019 році це правило стосується тільки резидентів України

 
Оплата днів у відрядженні PDF Печать E-mail

04.07.19

 

Згідно з ч. 4 ст. 121 КЗпП робота працівника, направленого у відрядження, оплачується відповідно до умов трудового або колективного договору. При цьому розмір такої оплати не може бути нижчим від середньої заробітної плати.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 46