Федерация профсоюзов Одесской области


Оплата труда
Про нарахування середньої зарплати виходячи з тарифної ставки відповідно до Порядку N 100 для працівника з підвищеним посадовим окладом PDF Печать E-mail

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.05.2017 р. № 1440/0/101-17


Департамент заробітної плати та умов праці розглянув лист стосовно застосування абзацу третього пункту 4 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. N 100 (далі - Порядок), і повідомляє.

 
Щодо оподаткування податком на доходи фізичних осіб, PDF Печать E-mail
військовим збором доходу у вигляді у заробітної плати інваліда III групи та нарахування на такий дохід сум єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 10.08.2017 р. № 1558/6/99-99-13-02-03-15/ІПК

Державна фіскальна служба Україна, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), розглянула звернення щодо оподаткування податком на доходи фізичних осіб, військовим збором доходу у вигляді у заробітної плати інваліда III групи та нарахування на такий дохід сум єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) і повідомляє.

 
Облік та оподаткування вихідної допомоги PDF Печать E-mail

16.08.17

Вихідна допомога при звільненні працівника є грошовою компенсацією втрати роботи та матеріальною допомогою на початковому етапі пошуку нового місця працевлаштування. Однак, як і всі виплати, її необхідно правильно відображати в документах та сплачувати відповідні податки до бюджету. Які ж особливості оподаткування вихідної допомоги та як правильно відобразити таку виплату в обліку?

 
Лікарняний під час відпустки: визначаємо гарантії для працівників PDF Печать E-mail

08.08.17

Автор : Будз Володимир, економіст-аналітик Видавничого будинку «Фактор»

Відпустка — бажана і довгождана пора. Утім, подекуди на заваді відпочинку може стати неочікувана хвороба. Чинним законодавством для працівників, які захворіли у відпустці, передбачені певні гарантії. Які саме? Як їх оформити? Як оплатити відпустку? У запропонованій вашій увазі статті ми відповімо на ці запитання. Але про все по порядку.

 
У разі зміни істотних умов праці, різниця в заробітку не виплачується, — ВСУ PDF Печать E-mail


01.08.17

Кодекс законів про працю не передбачає виплати різниці в заробітку в разі зміни істотних умов праці, зокрема встановлення неповного робочого часу. Про це йдеться в постанові Верховного Суду України від 12.07.2017 р. , інформує «ЗіБ».

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 58