Федерация профсоюзов Одесской области


Оплата труда
Об’єкт оподаткування компенсації втрати частини заробітної плати у зв’язку з порушенням строків її виплати PDF Печать E-mail

Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків

16 листопада 2021

Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП інформує, що компенсаційні виплати, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму згідно із законом, для цілей оподаткування податком на доходи фізичних осіб, прирівнюються до заробітної плати та оподатковуються за ставкою 18 відсотків.

 
Який документ роботодавці - організації осіб з інвалідністю, надають банкам на видачу коштів для виплати заробітної плати? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

08.11.21

Роботодавці - підприємства УТОГ (УТОС, організації осіб з інвалідністю, дипломатичні представництва, консульські установи) самостійно щороку станом на 01 січня надають банкам документ, який містить інформацію, що підтверджує їх статус, зокрема положення про орган, установу чи організацію; витяг зі статуту органу, установи чи організації; рішення про створення; довідка (витяг) з ЄДРПОУ; лист вищестоящої організації тощо.

 
Що треба знати про виплату вихідної допомоги при звільненні PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

05.10.21

Відповідно до трудового законодавства України, в день звільнення роботодавець повинен повністю розрахуватись з працівником: виплатити заробітну плату, компенсацію за невикористану відпустку, а в окремих випадках – вихідну допомогу.

 
Щодо врахування індексації при розрахунку "карантинної" доплати PDF Печать E-mail

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 22.07.2021 р. N 4711-06/38097-09

Міністерство економіки України розглянуло запит та повідомляє.

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2020 р. N 375 "Деякі питання оплати праці (грошового забезпечення) окремих категорій працівників, військовослужбовців Національної гвардії та Державної прикордонної служби, посадових осіб Державної митної служби, осіб рядового та начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейських, які забезпечують життєдіяльність населення, на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня його відміни" (далі - Постанова) встановлено доплати, у тому числі працівникам надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування їх отримувачів (вдома), здійснюються у граничному розмірі до 100 відсотків заробітної плати (грошового забезпечення).

 
Про оподаткування доплат, надбавок, премій, що нараховуються відповідно до умов трудового договору в поточному місяці за минулі податкові періоди PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

29.07.21

Відповідно до п.п. 14.1.48 ПКУ заробітна плата для цілей розд. IV ПКУ - основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму згідно із законом.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 110