Федерация профсоюзов Одесской области


Оплата труда
Оплата часу вимушеного прогулу PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ

 

ПИТАННЯ: Як розраховується середня зарплата за час вимушеного прогулу в разi неправомiрного звiльнення ?

 
Урахування винагороди за пiдсумками роботи за рiк у середнiй зарплатi PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

ПИТАННЯ: Якщо працiвниковi вiдпустку було надано в липнi 2017 р., у якому розмiрi мала враховуватися одноразова винагорода за пiдсумками роботи за 2016 р., виплачена в березнi 2017 р., пiд час обчислення середньої зарплати для розрахунку сум для оплати часу вiдпустки?

 
Об уведомлении работника о заработной плате PDF Печать E-mail

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 20.10.2017 р. № 262/0/101-17

Щодо застосування норм і положень чинного законодавства

Департамент заробітної плати та умов праці розглянув звернення щодо застосування норм і положень чинного законодавства та в межах компетенції повідомляє.

 
Чи буде порушенням встановлення різних окладів працівникам за однією і тією ж посадою PDF Печать E-mail

 

У своєму листі від 23.11.2016 р. №1587/13/8416 Мінсоцполітики зазначає, що міжкваліфікаційні (міжпосадові) співвідношення розмірів тарифних ставок (посадових окладів) встановлюються в колективному договорі або іншому локальному документі підприємства в залежності від складності робіт, організаційно-правового рівня посади, від функцій, які виконує підрозділ, в якому працює той чи інший працівник, та інших умов праці.

 
Работник переведен на более высокую должность, а впоследствии повышен оклад: как проводить корректировку среднего заработка PDF Печать E-mail


В случаях повышения тарифных ставок и должностных окладов в учреждениях в соответствии с актами законодательства как в расчетном периоде, так и в периоде, в течение которого за работником сохраняется средний заработок, зарплата, включая премии и другие выплаты, учитываемые при исчислении средней зарплаты, за промежуток времени до повышения корректируются на коэффициент повышения. Далее

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 64