Федерация профсоюзов Одесской области


Кадры
Робоча субота, а у вас — відпустка PDF Печать E-mail

19.08.17

Чи повинен працівник виходити на роботу 19.08.2017 р., якщо у період з 21.08.2017 р. по 04.09.2017 р. він перебуватиме у щорічній відпустці?

 
Чи можна допустити працівника до роботи в день направлення повідомлення ДФС? PDF Печать E-mail

17.08.17

«Статтею 24 Кодексу законів про працю України (КЗпПУ) визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому законодавством.

 
Выполнение работ по двум профессиям одним сотрудником PDF Печать E-mail

«Все о бухучете»


Как принять на работу в парикмахерскую сотрудницу, которая будет выполнять работы по маникюру и педикюру? Ведь в Классификаторе профессий есть отдельные профессии «маникюрщик» и «педикюрщик». Можно ли заключить с ней один трудовой договор или нужно оформлять совместительство? Далее

 
Перше заповнення трудової книжки: титульна сторінка і виправлення помилки на ній PDF Печать E-mail


04.08.17

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Юридичний департамент

Правове регулювання питань у сферi працi

 
Повідомлення про прийняття працівника PDF Печать E-mail

Якщо вносяться зміни до Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається повідомлення типу "скасовуюче" і одночасно повідомлення типу "початкове"

21.07.17

До початку роботи працівника за укладеним трудовим договором власник підприємства, установи, організації або фізична особа повинна подати до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування повідомлення про прийняття такого працівника на роботу.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 62