Федерация профсоюзов Одесской области


Кадры
Працівниця в декреті народила другу дитину: коли виходити з відпустки для догляду до 3-х років за другою дитиною? PDF Печать E-mail

26.05.20

Жінка, перебуваючи у відпустці для догляду за дитиною до 3 років, народила другу дитину. До якої дати в такому випадку вона може перебувати у такій відпустці? Коли другій дитині виповниться три роки, чи періоди двох відпусток щодо догляду сумуються, (тобто, коли закінчується перша відпустка додається ще три роки)?

 
О сокращении работника во время больничного PDF Печать E-mail

26.05.20

Согласно ст. 492 КЗоТ о предстоящем увольнении работника персонально письменно предупреждают не позднее чем за два месяца до даты запланированного увольнения. При этом действующее законодательство не предусматривает исключения из срока предупреждения работника о предстоящем увольнении времени нахождения его в отпуске или на больничном.

 
Як правильно оформити на роботу інваліда? PDF Печать E-mail

21.05.2020

Як правильно оформити на роботу інваліда ІІІ групи, які документи потрібні взяти у працівника? Як нараховувати зарплату та які подавати звіти?

 
Невірний запис у трудовій книжці: що робити? PDF Печать E-mail

20.05.20

Трудова книжка є основним документом про трудову діяльність працівника, який містить записи щодо працевлаштування особи, а також дає змогу власнику при прийнятті на роботу мати уяву про досвід роботи працівника.

 
О восстановлении работника на работе и основания увольнения другого работника, ранее выполнявшего эту работу PDF Печать E-mail

14.05.20

Работника восстановили на работе, какое основание увольнения другого работника?

Одним из оснований увольнения работника по инициативе собственника или уполномоченного им органа является восстановление на работе работника, ранее выполнявшего эту работу.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 144