--return-- Военный сбор
Федерация профсоюзов Одесской области


Военный сбор
Льготы по военному сбору PDF Печать E-mail

Щодо практичного застосування норм чинного законодавства

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 22.03.2017 р. № 3945/К/99-99-13-02-03-14

Витяг


Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), розглянула звернення ... щодо практичного застосування норм чинного законодавства і в межах компетенції повідомляє таке.

Правовий статус ветеранів війни визначено Законом України  від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (далі – Закон № 3551).

 
Оподаткування військовим збором понаднормових коштів на відрядження PDF Печать E-mail

«ГОЛОВБУХ 24»


Відповідно до підпункту 1.1 пункту 161 підрозділу 10 розділу
XX Податкового кодексу України

 
Какая ответственность применяется к налоговому агенту в случае самостоятельного исправления ошибки по начисленной (уплаченной) сумме военного сбора? PDF Печать E-mail

«АВЕРС-БУХГАЛТЕРИЯ»


Если самостоятельное исправление ошибки относительно начисленной (уплаченной) суммы военного сбора привело к увеличению налогового обязательства,

 
Чи потрібно застосовувати підвищуючий коефіцієнт до доходів, виплачених у не грошовій формі працівнику, для розрахунку військового збору PDF Печать E-mail

Згідно з п. 164.5 ст. 164 розділу ІV Податкового кодексу України (Кодексу) під час нарахування (надання) доходів у будь-якій не грошовій формі базою оподаткування є вартість такого доходу, розрахована за звичайними цінами, правила визначення яких встановлені згідно з Кодексом, помножена на коефіцієнт, який обчислюється за такою формулою:

 
Відповідальність, яка застосовується до податкового агента у разі самостійного виправлення помилки щодо нарахованої до бюджету суми військового збору PDF Печать E-mail
Відповідно до підпункту 1.5 пункту 161 підрозділу 10 розд. XX Податкового кодексу України (ПКУ) відповідальними за утримання (нарахування) та сплату (перерахування) збору до бюджету є особи, визначені у статті 171 ПКУ.
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 3