Федерация профсоюзов Одесской области


Неприбыльные организации
Перерахування допомоги або безоплатне надання товарів для боротьби з коронавірусом неприбутковим організаціям PDF Печать E-mail

07.05.20

Відповідно до Закону України від 30.03.2020 р. № 540-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)" підрозділ 4 розділу ХХ ПКУ доповнено пунктами 51¹ - 51³. Цими новими пунктами перерахування допомоги або безоплатне надання товарів для боротьби з коронавірусом неприбутковим організаціям, МОЗ, лікарням не тягне за собою збільшення фінрезультату.

 
Как попасть в Реестр неприбыльных учреждений и организаций PDF Печать E-mail

04.05.20

Для того чтобы юрлицо было неприбыльной организацией в целях налогообложения, нужно, чтобы такая организация входила в Реестр неприбыльных учреждений и организаций (далее – Реестр). Правила попадания в этот Реестр прописаны в п. 6 Порядка ведения Реестра неприбыльных учреждений и организаций, включения неприбыльных предприятий, учреждений и организаций в Реестр и исключения из Реестра, утвержденного постановлением Кабмина от 13.07.2016 г. № 440 (далее – Порядок № 440).

 
Як отримати витяг з Реєстру неприбуткових установ та організацій? PDF Печать E-mail

22.04.20

Як роз'яснює ДПС, витяг з Реєстру або повідомлення про відсутність відомостей у Реєстрі надсилається поштою за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника або особисто вручається йому (представнику) за основним місцем обліку

 
Как неприбыльная организация может подать ликвидационный отчет? PDF Печать E-mail

16.04.20

Каким образом подается ликвидационный Отчет об использовании доходов (прибыли) неприбыльной организацией (далее - Отчет), если формой не предусмотрена отметка о подаче его за последний налоговый (отчетный) период, на который приходится дата ликвидации и в течение какого срока подается такой Отчет после принятия решение о ликвидации?

 
Пожертвування неприбутковій організації фізична особа має можливість включити до податкової знижки PDF Печать E-mail

Платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника ПДФО за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ПКУ, суму коштів або вартість майна, переданих платником ПДФО у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям, зареєстрованим в Україні та внесеним до Реєстру неприбуткових організацій та установ на дату передачі таких коштів та майна, у розмірі, що не перевищує 4 відсотки суми його загального оподатковуваного доходу такого звітного року.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 78