--return-- Мобилизация
Федерация профсоюзов Одесской области


Мобилизация
Роботодавцям буде виплачено компенсацію за 2014-2015 роки в межах середнього заробітку працівників, прийнятих на військову службу в особливий період PDF Печать E-mail

13.04.17

Кабінет Міністрів на своєму засіданні вніс зміни до своєї постанови від 4 березня 2015 р. № 105. Мінсоцполітики розробило проект акта з метою врегулювання виплати компенсації за 2014-2015 роки підприємствам, установам, організаціям, фермерським господарствам, сільськогосподарським виробничим кооперативам і фізичним особам – підприємцям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу на особливий період.

 
Про наданий вiдпусток демобiлiзованим працiвникам PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО ПРАЦI ТА СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Сектор режимiв працi, вiдпочинку та норм працi

 

ПИТАННЯ: За перiод проходження служби (червень 2015 - липень 2016 р.) мобiлiзованому працiвниковi Мiноборони надавало вiдпустки, допомогу для вирiшення соцiально-побутових питань та допомогу на оздоровлення.

 
Щодо нарахування податкiв i зборiв iз середньої заробiтної плати працiвникам, якi були призванi у 2016 роцi та в даний час проходять вiйськову службу у Збройних силах України PDF Печать E-mail

ГОЛОВНЕ УПРАВЛIННЯ ДФС У ЗАКАРПАТСЬКIЙ ОБЛАСТI

ЛИСТ
16.03.2017 N 698

Головне управлiння ДФС у Закарпатськiй областi на виконання вимог ст. 52 Податкового кодексу України вiд 02.12.2010 N 2755-VI iз змiнами та доповненнями (далi - ПКУ) розглянуло в межах своєї компетенцiї запит про надання iндивiдуальної податкової консультацiї щодо нарахування податкiв i зборiв iз середньої заробiтної плати працiвникам, якi були призванi у 2016 роцi та в даний час проходять вiйськову службу у Збройних силах України, та повiдомляє таке.

 
Середній заробіток контрактників оподатковують ПДФО PDF Печать E-mail

10.03.17

Дохід у вигляді середнього заробітку працівника, який проходить військову службу за контрактом на особливий період, з 01.01.2016 оподатковують ПДФО на загальних підставах.

 
Щодо збереження мiсця роботи та середнього заробiтку за призваними працiвниками PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

ПИТАННЯ: Чи зобов'язаний роботодавець зберiгати мiсце роботи, посаду i середнiй заробiток працiвниковi, прийнятому на вiйськову службу за контрактом не в перiод чергової часткової мобiлiзацiї?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 27