Федерация профсоюзов Одесской области


Мобилизация
Про розрахунок середньої зарплати мобiлiзованому працiвниковi PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi


ПИТАННЯ: Як розрахувати середню зарплату мобiлiзованому працiвниковi, якщо тарифну ставку було пiдвищено, але при цьому розмiр премiї зменшено з 1 серпня 2017 р.?

 
Додержання законодавства про працю щодо працiвникiв, прийнятих на вiйськову службу в особливий перiод PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

ПИТАННЯ: Працiвниковi пiдприємства надiйшла повiстка щодо призову на строкову вiйськову службу вiдповiдно до Закону України "Про вiйськовий обов’язок i вiйськову службу".

 
В особый период призванных на срочную военную службу не увольняют PDF Печать E-mail


Истец (работник) в апреле 2015 года был уволен с работы в связи с призывом на военную службу на основании п. 3 ст. 36 КЗоТ и считает данное увольнение незаконным, поскольку он был призван на военную службу на время действия в Украине особого периода. Далее

 
Щодо виплати середнього заробiтку PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

 

ПИТАННЯ: За статтею 119 КЗпП за працiвниками, прийнятими на вiйськову службу за контрактом пiд час особливого перiоду, зберiгаються мiсце роботи, посада i серед нiй заробiток на пiдприємствi, де вони працювали на час призову. Чи зобов’язане пiдприємство за власний рахунок виплачувати середнiй заробiток таким працiвникам, адже вони одержують грошове забезпечення за мiсцем проходження вiйськової служби?

 
Щодо здійснення перерахунку PDF Печать E-mail

податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування із сум середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 18.07.2017 р. № 1263/6/99-99-13-01-01-15/ІПК

Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), розглянула лист щодо здійснення перерахунку податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) із сум середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, і в межах компетенції повідомляє.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 30