Федерация профсоюзов Одесской области


Мобилизация
Щодо здійснення перерахунку PDF Печать E-mail

податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску із сум середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 03.08.2017 р. № 1481/6/99-99-13-01-01-15/ІПК

Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), розглянула лист щодо здійснення перерахунку податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) із сум середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, і в межах компетенції повідомляє.

 
Средняя зарплата мобилизованных PDF Печать E-mail

«АВЕРС - БУХГАЛТЕРИЯ»

За мобилизованными работниками и призванными на срочную службу на предприятии сохраняется средняя зарплата, сумма которой на 1.01.2017 г. меньше размера минимальной зарплаты в Украине. Нужно ли в таком случае начиная с 1 января 2017 г., доплачивать до размера минимальной зарплаты (3200 грн.)?

 
Отримано компенсаційні виплати за мобілізованих за 2014–2015 рр.: проводимо перерахунок PDF Печать E-mail

«ІНТЕРАКТИВНА БУХГАЛТЕРІЯ»


У разі повернення підприємству коштів із держбюджету в межах компенсації середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, податковий агент має право здійснити перерахунок відповідних сум, відобразити їх у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ у кварталі отримання цих коштів.
Далі

 
Щодо виплати вихiдної допомоги PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ

 

ПИТАННЯ: Чи можна виплатити вихiдну допомогу працiвниковi пiд час звiльнення за ст. 44 КзпП у разi його призову або вступу на вiйськову службу, направлення на альтернативну (невiйськову) службу (п. 3 ст. 36 КЗпП)?

 
Гарантiї щодо збереження мiсця роботи, посади та середнього заробiтку PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ

 

Питання: Чи поширюються гарантiї, визначенi ч. 3 ст. 119 КЗпП, на працiвникiв пiдприємства, якi укладають контракти про проходження вiйськової служби пiсля 7 сiчня 2017 р. з чiтко визначеним строком дiї (шiсть мiсяцiв, один рiк, два роки тощо)?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 29