Федерация профсоюзов Одесской области


Денежное обращение
ЗІР: Чи притягуються до адміністративної відповідальності посадові особи СГ за порушення правил ведення касових документів(виправлення, помилкові записи, відсутність обов’язкових реквізитів)? PDF Печать E-mail

Головне управління ДПС у Луганській області, опубліковано 02 вересня 2021

Відповідно до п. 32 розд. ІІІ Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148, прибуткові касові ордери і квитанції до них, а також видаткові касові ордери і видаткові відомості заповнюються бухгалтером (відповідальною особою установи/підприємства, на яку покладено обов’язок з оформлення цих документів) у будь-який спосіб, який забезпечив би належне збереження цих записів протягом установленого для зберігання документів терміну.

 
Які фінансові операції підлягають фінансовому моніторингу та в якому розмірі PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

16.08.21

Відповідно до п.п. 67 п. 1 ст. 1 Закону України від 06.12.2019 р. № 361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (далі – Закон № 361) фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, – порогові фінансові операції, підозрілі фінансові операції (діяльність).

 
Чи передбачена відповідальність до СГ за нецільове використання готівки? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

30.07.2021

Чинним законодавством не передбачено відповідальності за використання готівкових коштів не за цільовим призначенням

 
Ліміт каси встановлюють самостійно PDF Печать E-mail

26.07.2021

Податківці нагадують - ліміт каси підприємства встановлюють на підставі розрахунків середньоденного надходження готівки до каси або її середньоденної видачі з каси за рішенням керівника підприємства чи уповноваженої ним особи (п. 50 Положення № 148).

 
Нацбанк вносить зміни в правила відкриття банківських рахунків PDF Печать E-mail

Інформація з сайтуІнформація з сайhttps://buhgalter911.com/uk

16.06.21

Національний банк на виконання вимог норм нового законодавства України унормував низку питань, пов’язаних з відкриттям банківських рахунків.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 35