--return-- Денежное обращение
Федерация профсоюзов Одесской области


Денежное обращение
НБУ усовершенствует порядок ведения кассовых операций PDF Печать E-mail

05.07.17

Проект новой редакции Положения о ведении кассовых операций в национальной валюте вынесен на общественное обсуждение, информирует ЮРЛИГА.

 
ДФС про порушення законодавства при оформленні касових документів PDF Печать E-mail

03.05.17

Державна фіскальна служба України звертає увагу керівників суб’єктів господарювання, які здійснюють готівкові розрахунки за реалізовані товари (надані послуги) або інші операції з готівкою.

 
Выплаты из кассы PDF Печать E-mail

«Бухгалтерия»

Работник обратился к руководству предприятия с просьбой предоставить ему возвратную финансовую помощь в размере 100 тыс. грн. Руководство приняло решение удовлетворить данную просьбу. Можно ли выдать указанную сумму работнику из кассы предприятия по одному расходному ордеру или нужно учитывать требования п.1 постановления Правления НБУ № 210?
Для начала напомним, что согласно п.2.3 Положения № 637 «предприятия (предприниматели) имеют право осуществлять расчеты наличностью между собой и/или с физическими лицами в течение одного дня по одному или нескольким платежным документам в рамках предельных сумм расчетов наличностью, установленных соответствующим постановлением Правления Национального банка Украины.
Далее

 
Как рассчитать лимит кассы PDF Печать E-mail

Коротка:
Установлення ліміту каси проводиться підприємствами самостійно на підставі розрахунку встановлення ліміту залишку готівки, що підписується головним (старшим) бухгалтером та керівником підприємства (або уповноваженою ним особою). Для кожного підприємства та його відокремленого підрозділу складається окремий розрахунок встановлення ліміту залишку готівки в касі.

 
Рассчет лимита кассы PDF Печать E-mail

Коротка та повна відповіді ідентичні:
Відповідно до пунктів 5.2 - 5.3 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 13 січня 2005 року за №40/10320 (далі - Положення) із змінами і доповненнями, ліміт залишку готівки в касі встановлюється підприємствами самостійно на підставі розрахунку відповідного середньоденного показника (надходження готівки до каси або її видачі з каси, за рішенням керівника підприємства).

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 9