Федерация профсоюзов Одесской области


Денежное обращение
Вносите кошти в касу банку: чи діють готівкові обмеження? PDF Печать E-mail

22.10.2020

Готівкові обмеження не поширюються на розрахунки, які здійснюються шляхом внесення готівки до каси банку для подальшого її перерахування на рахунок отримувача

 
Як видавати готівку з каси правильно? PDF Печать E-mail

13.10.20

ДПС навела порядок видачі готівкових коштів з каси підприємства

 
Внесены наличные в кассу банка для дальнейшего их перечисления на счет получателя: что с ограничениями предельной суммы? PDF Печать E-mail

05.05.20

Нормами п. 6 раздела II Положения о ведении кассовых операций в национальной валюте в Украине, утвержденного постановлением Правления НБУ от 29.12.2017 г. № 148 (далее - Положение № 148), установлено, что субъекты хозяйствования имеют право осуществлять расчеты наличными в течение одного дня по одному или нескольким платежным документам:

 
Касові операції: строки зберігання готівки в касі PDF Печать E-mail

05.03.20

Щоденна робота фахівців бухгалтерії підприємств, які проводять готівкові розрахунки із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, навряд чи можлива без розуміння як працювати без помилок. І оскільки в роздрібній торгівлі, сфері послуг рух готівки інтенсивний, платникам необхідно дотримуватись вимог Положення про ведення касових операцій, затвердженого постановою НБУ від 29.12.2017 р. № 148 ( далі — Положення № 148).

 
Гроші в неплатоспроможному банку: особливості обліку PDF Печать E-mail

У нашого підприємства числяться значні залишки коштів у банку, що ліквідується (неплатоспроможному банку). Як правильно відображати в обліку такі кошти? Чи потрібно створювати під них резерв сумнівних боргів? Коли можна списати таку заборгованість? Які документи підтвердять, що заборгованість стала безнадійною?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 36