Федерация профсоюзов Одесской области


Денежное обращение
Размер лимита кассы PDF Печать E-mail

Коротка:
Граничний розмір не повинен перевищувати встановленого ліміту каси. Якщо ліміт каси встановлено з перевищенням граничних розмірів, то він уважається встановленим на рівні зазначених граничних розмірів. У цьому разі сума зазначених перевищень уважається понадлімітною.

 
Щодо своєчасності оприбуткування готівкових коштів PDF Печать E-mail

05.12.2016

Державна фіскальна служба України звертає увагу суб’єктів господарювання, що останнім часом почастішали випадки порушення дотримання касової дисципліни щодо своєчасності оприбуткування виручки.

 
И недостачу, и излишек средств в кассе оформляют через акт инвентаризации PDF Печать E-mail

02.12.16

С целью контроля сохранности наличных средств на предприятиях проводятся инвентаризации касс. Для проведения инвентаризации кассы, осуществляемой в соответствии с приказом руководителя, назначается комиссия, которая после окончания инвентаризации кассы составляет акт о результатах инвентаризации имеющихся средств согласно приложение 7 Положения.

 
Щодо ведення касових операцiй PDF Печать E-mail

КОМЕНТУЄ ДПI У ШЕВЧЕНКIВСЬКОМУ РАЙОНI ГУ ДФС У М. КИЄВI

 

Вiдповiдно до пункту 2.3 Положення про ведення касових операцiй у нацiональнiй валютi в Українi, затвердженого постановою Правлiння Нацiонального банку України вiд 15.12.2004 року № 637, пiдприємства (пiдприємцi) мають право здiйснювати розрахунки готiвкою мiж собою та/або з фiзичними особами протягом одного дня за одним або кiлькома платiжними документами в межах граничних сум розрахункiв готiвкою, установлених вiдповiдною постановою Правлiння Нацiонального банку України. Платежi понад установленi граничнi суми проводяться через банки або небанкiвськi фiнансовi установи, якi в установленому законодавством порядку отримали лiцензiю на переказ коштiв без вiдкриття рахунку, шляхом перерахування коштiв з поточного рахунку на поточний рахунок або внесення коштiв до банку для подальшого їх перерахування на поточнi рахунки. Кiлькiсть пiдприємств (пiдприємцiв) та фiзичних осiб, з якими здiйснюються розрахунки, протягом дня не обмежується.

 
Про готівкові розрахунки PDF Печать E-mail

· Про готівкові розрахунки (лист НБУ від 13.09.2016 р. № 50-0004/76522)

· НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

· ЛИСТ

· від 13.09.2016 р. № 50-0004/76522

·

· Національний банк України розглянув лист <...> щодо граничної суми готівкових розрахунків між підприємствами - юридичними особами <...> і повідомляє таке.

 
<< Первая < Предыдущая 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Следующая > Последняя >>

Страница 28 из 32