Федерация профсоюзов Одесской области


Денежное обращение
Штрафні санкції за порушення норм з регулювання обігу готівки PDF Печать E-mail

27.05.19

Порядок ведення касових операцій в національній валюті визначений постановою Правління НБУ від 29.12.2017 р. № 148 (далі – Положення № 148). Оприбуткуванням готівки в касах відокремлених підрозділів установ/підприємств, які проводять готівкові розрахунки із застосуванням реєстратора розрахункових операцій без ведення касової книги, є забезпечення зберігання щоденних фіскальних звітних чеків (щоденних Z-звітів) в електронній формі протягом строку, визначеного п. 44.3 ПКУ і занесення інформації згідно з фіскальними звітними чеками до відповідних книг обліку (у разі їх використання).

 
Работа с наличностью: начало пути PDF Печать E-mail

27.05.19

Автор: Алешкина Наталья, налоговый эксперт, Вороная Наталья, редактор, Чернышова Наталья, налоговый эксперт

Волна февральских изменений в «кассовое» законодательство побудила нас вновь обратиться к теме наличного обращения. Для всех, кто работает с наличностью, оформляет кассовые документы и заполняет кассовую книгу, мы подготовили спецвыпуск, в котором учли все последние «кассовые» новшества. Причем приведенная здесь информация будет полезной не только для предприятий, но и для физлиц-предпринимателей, осуществляющих наличные расчеты. Спецвыпуск для вас подготовили редактор Наталья Вороная, налоговые эксперты Наталья Алешкина и Наталья Чернышова.

 
Неправильно оприбутковуєте та використовуєте готівку: яких штрафів чекати при перевірках PDF Печать E-mail

24.05.19

Податківці з офісу великих платників нагадали, які штрафи чекають у разі неправильного оприбуткування та використання готівки

 
Снятие налички в банке: чего ждать с 3 июня? PDF Печать E-mail

Бухгалтер 911

Май , 2019/№ 21

Автор : Сумцова Ольга, налоговый эксперт

С 3 июня 2019 года от лиц, снимающих наличность в банке, банк может потребовать документы, подтверждающие ее дальнейшее использование. Каких операций коснется это нововведение, какие документы нужно будет подавать — разберемся в этой статье.

 
Щодо переліку осіб, які відповідно до законодавства України мають право розпоряджатися рахунком в банку, та скасування вимоги подання картки із зразками підпису PDF Печать E-mail

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

06.05.2019 № 57-0007/24014

Банкам України

Незалежній асоціації банків України

Асоціації українських банків

До Національного банку України (далі - Національний банк) надходять запити від банків (як письмові, так і телефонні) про надання роз'яснень в частині практичного застосування окремих положень Інструкції про порядок відкриття і закриття рахунків клієнтів банків та кореспондентських рахунків банків - резидентів і нерезидентів-1 (далі - Інструкція). Щодо порушених питань Національний банк повідомляє про таке.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 32