Федерация профсоюзов Одесской области


Денежное обращение
НБУ отменил ограничения на выплаты наличных, связанных с оплатой труда PDF Печать E-mail

15.02.2019

Национальный банк Украины с целью уменьшения регуляторного воздействия на субъектов хозяйствования урегулировал ряд вопросов по порядку ведения кассовых операций в национальной валюте, приняв постановление Правления от 12.02.2019 г. № 37, вступившее в силу с 15 февраля 2019 года (ссылка на постановление, приведенная на сайте НБУ на момент публикации этой информации не работала).

 
Предусмотрена ли ответственность, если предприятием не установлен лимит кассы? PDF Печать E-mail

Лимит кассы считается нулевым, если учреждением/предприятием он не установлен (независимо от причин такого неустановления). Вся наличность, находящаяся в кассе учреждения/предприятия на конец рабочего дня и несданная в обслуживающий банк в соответствии с требованиями Положения о ведении кассовых операций в национальной… Далее...

 
Не встановили ліміт каси: яка відповідальність? PDF Печать E-mail

30.01.2019 Ліміт каси вважається нульовим, якщо установою/підприємством його не встановлено. Уся готівка, що перебуває в касі на кінець робочого дня і не здана, вважається понадлімітною

 
Положення про касові операції: «революція» триває PDF Печать E-mail

Бухгалтер 911

Червень , 2018/№ 24

Автор : Шевчук Михайло, податковий експерт

Перший день літа ознаменувався несподіваним, як грім серед ясного неба, набранням чинності Змінами до Положення про ведення касових операцій у нацвалюті в Україні1. Настільки ж несподіваним, як була і поява самого оновленого Положення № 1482 на початку цього року. Хоча про проект змін було відомо давно, їх не було так довго, що про них уже встигли забути. І тут… У чому ж суть змін? Зізнаємося, на деякі моменти регулятор змусив поглянути «під новим кутом». Давайте ж розберемося!

 
Як бюджетнику розрахувати ліміт каси PDF Печать E-mail
Одне з частих питань з приводу ведення каси у бюджетників виникає коли необхідно встановити ліміт каси як того вимагає законодавство. Як зазначено у п. 3.8 розділу III Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Держказначейства, розрахунок і установлення ліміту каси проводяться клієнтами, які обслуговуються в органах Казначейства, самостійно на підставі розрахунку встановлення ліміту залишку готівки в касі, що підписується особами, яким надано право першого та другого підписів, відповідно до вимог нормативно-правових актів НБУ. Далі
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 28