Федерация профсоюзов Одесской области


Пенсии
Необхідний пакет документів для призначення пенсії PDF Печать E-mail

18.11.18

Про необхідний пакет документів для призначення пенсії за віком розповіла заступник Голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко у прямому ефірі програми “Доброго ранку, країно” на телеканалі “UA:Перший”.

Зокрема, для призначення пенсії необхідно написати заяву, зразок якої є у будь-якому відділенні Пенсійного фонду. Також необхідна заява про те, куди саме пенсіонеру має надходити пенсійна виплата: до відділення ПАТ “Укрпошта” чи на банківський рахунок. Окрім того, потрібно принести до Пенсійного фонду трудову книжку, ідентифікаційний номер і копію паспорта. У разі необхідності — копію свідоцтва про народження дитини, свідоцтва про укладення шлюбу, диплома про освіту тощо.

 
Яким має бути пакет документів для пенсії, аби її призначили одразу? PDF Печать E-mail

14.11.18

ПФУ надав роз'яснення щодо переліку документів, необхідних для призначення пенсії

Про необхідний пакет документів для призначення пенсії за віком розповіла заступник Голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко.

 
Как обжаловать решение пенсионного органа о назначении пенсии в административном порядке? PDF Печать E-mail

12.08.18

Если пенсионер не согласен с решением пенсионного органа о назначении, пересчете, отказе в пересчете или переводе с одного вида пенсии на другой, он может обжаловать такое решение в органы Пенсионного фонда высшего уровня. О том, как это сделать расскажет Prostopravo.

 
Для назначения пенсии госслужащего обязательно иметь определенный законом стаж: образцовое решение PDF Печать E-mail

15.04.18

ВС рассмотрел спор о назначении пенсии в случае, если по старому Закону о госслужбе была назначена пенсия по инвалидности, информирует ЮРЛИГА.

 
Щодо перерахунку пенсiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

 

ПИТАННЯ: Перебуваю на облiку в районному управлiннi Пенсiйного фонду з жовтня 2014 р., оскiльки вийшла на пенсiю у вiцi 55 рокiв за стажу 30 рокiв (26 вересня 1959 р. народження).

Як менi має бути зроблено перерахунок пенсiї? Коли буде переглянуто вiдсоток, на який зменшується розмiр моєї пенсiї?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 23