Федерация профсоюзов Одесской области


Пенсии
Право на призначення пенсiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

ПИТАННЯ: Особа має 35 рокiв страхового стажу, але 60-рiчного вiку не досягла. Чи має вона право на пенсiю?

ВIДПОВIДЬ: За статтею 26 Закону № 1058 особи мають право на призначення пенсiї за вiком пiсля досягнення 60-рiчного вiку за наявностi до 31 грудня 2017 р. страхового стажу не менш як 15 рокiв.

 
Право на перерахунок пенсiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

ПИТАННЯ: Моя бабуся одержує пенсiю i продовжує працювати. Чи має вона право на перерахунок пенсiї?

ВIДПОВIДЬ: За частиною 4 ст. 42 Закону № 1058, якщо особа пiсля призначення пенсiї продовжувала працювати, перерахунок пенсiї проводиться з урахуванням не менш як 24 мiсяцiв страхового стажу пiсля призначення (попереднього перерахунку) пенсiї незалежно вiд перерв у роботi. Перерахунок пенсiї проводиться iз заробiтної плати (доходу) з якої обчислено пенсiю.

 
Щодо виходу на пенсiю за вiком PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

 

ПИТАННЯ: У 2020 р. менi виповниться 60 рокiв. Чи матиму право на пенсiю за вiком у 60 рокiв, якщо в мене вже 32 роки страхового стажу i до досягнення пенсiйного вiку не працюватиму? Чи буде враховано час навчання в iнститутi з 1977 до 1983 р. та роботу в Росiї? За який перiод ураховується заробiток для обчислення пенсiї?

 
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування PDF Печать E-mail

16.12.17

Які документи необхідно надати в разі працевлаштування?

Згідно з статтею 16 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон), застрахована особа зобов’язана повідомляти територіальні органи Пенсійного фонду про зміну даних, що вносяться до її персональної облікової картки в системі персоніфікованого обліку, виїзд за межі держави та про обставини, що спричиняють зміну статусу застрахованої особи, протягом десяти днів з моменту їх виникнення.

 
Право на пенсiю за вислугу рокiв PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

 

ПИТАННЯ 1: З серпня 1989 до червня 2000 р. працювала вчителькою, 20 червня 2000 р. була обрана на посаду сiльського голови, яку обiймаю донинi. Маю пiльгового педагогiчного стажу - 28 рокiв, загального страхового стажу - 32 роки. Чи маю право на пенсiйне забезпечення за вислугу рокiв як працiвник освiти у зв’язку з упровадженням нової пенсiйної реформи?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 22