Федерация профсоюзов Одесской области


Пенсии
Щодо виходу на пенсiю за вiком PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

 

ПИТАННЯ: У 2020 р. менi виповниться 60 рокiв. Чи матиму право на пенсiю за вiком у 60 рокiв, якщо в мене вже 32 роки страхового стажу i до досягнення пенсiйного вiку не працюватиму? Чи буде враховано час навчання в iнститутi з 1977 до 1983 р. та роботу в Росiї? За який перiод ураховується заробiток для обчислення пенсiї?

 
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування PDF Печать E-mail

16.12.17

Які документи необхідно надати в разі працевлаштування?

Згідно з статтею 16 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон), застрахована особа зобов’язана повідомляти територіальні органи Пенсійного фонду про зміну даних, що вносяться до її персональної облікової картки в системі персоніфікованого обліку, виїзд за межі держави та про обставини, що спричиняють зміну статусу застрахованої особи, протягом десяти днів з моменту їх виникнення.

 
Право на пенсiю за вислугу рокiв PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

 

ПИТАННЯ 1: З серпня 1989 до червня 2000 р. працювала вчителькою, 20 червня 2000 р. була обрана на посаду сiльського голови, яку обiймаю донинi. Маю пiльгового педагогiчного стажу - 28 рокiв, загального страхового стажу - 32 роки. Чи маю право на пенсiйне забезпечення за вислугу рокiв як працiвник освiти у зв’язку з упровадженням нової пенсiйної реформи?

 
Кабінет Міністрів урегулював механізм обчислення пенсій особам, які отримали інвалідність внаслідок участі в ліквідації наслідків радіаційних аварій PDF Печать E-mail

15.11.2017
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Уряд на своєму сьогоднішньому засіданні, 15 листопада, вніс зміни до Порядку обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Тим самим врегулював механізм обчислення пенсій особам, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї під час проходження дійсної строкової служби і внаслідок чого стали особами з інвалідністю.

 
Реформа или осовременивание: изменения относительно повышения или уменьшения? PDF Печать E-mail
После поднятого политической волной принятия давно назревшей, как провозглашено, пенсионной "реформы" мы погрузились в нее в поисках действительно прогрессивных коренных изменений системы пенсионного обеспечения, однако их там не нашли. В свою очередь, более адекватным определением принятых изменений является осовременивание или обновление первого уровня пенсионной системы – солидарной, в которой, так сказать, навели порядок. Далее
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 22