Федерация профсоюзов Одесской области


Страховой стаж
Щодо зарахування до страхового стажу період отримання матеріальної допомоги по безробіттю PDF Печать E-mail

23.10.17

Чи ураховується до страхового стажу період отримання матеріальної допомоги по безробіттю, що призначалась відповідно до частини 1 статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», яку особа отримувала  з лютого 2001 р. по березень 2004 р.?

 
Питання зарахування навчання у вишах до страхового пенсійного стажу залишається відкритим - Рева PDF Печать E-mail

17.10.17

У новій пенсійній реформі, тим, хто закінчив виш до 2004 року навчання зараховується в повному обсязі до страхового стажу. Після цього періоду зарахування терміну навчання до страхового стажу не передбачено, інформує УНІАН.

 
Інформація щодо зарахування до стажу роботи періоду догляду за дитиною у контексті пенсійної реформи PDF Печать E-mail

17.10.17

У зв’язку з високою увагою громадськості до питання зарахування періоду догляду за дитиною до стажу, Міністерство соціальної політики офіційно повідомляє.

 
Зарахування до страхового стажу PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

 

ПИТАННЯ 1: Доглядаю за мамою. Чи зараховується до страхо вого стажу час догляду за особою похилого вiку?

ВIДПОВIДЬ 1: За статтею 24 Закону України вiд 09.07.2003 р. N 1058 "Про загальнообов’язкове державне пенсiйне страхування" (далi - Закон № 1058) страховий стаж - це перiод (строк), упродовж якого особа пiдлягає загальнообов’язковому державному пенсiйному страхуванню та за який щомiсяця сплачено страховi внески в сумi, не меншiй за мiнiмальний страховий внесок.

 
Обчислення стажу роботи, що дає право на пенсiю за вiком на пiльгових умовах PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Вiддiл регулювання умов i охорони працi

ПИТАННЯ: Як розумiти поняття "працiвники, зайнятi ремонтом устаткування в умовах дiючого виробництва"? Чи зараховуватиметься до пiльгового стажу перiод роботи з 3 серпня 2016 до 31 грудня 2017 р. робiтникам, якi до 3 серпня 2016 р. вiдповiдно до проведеної атестацiї робочих мiсць мали право на пiльгове пенсiйне забезпечення згiдно зi списками, що були чинними до набрання чинностi постановою Кабмiну вiд 24.06.2016 р. № 461, i продовжують працювати за тiєю самою професiєю чи на тiй самiй посадi повний робочий день в умовах дiючого виробництва?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 7