Федерация профсоюзов Одесской области


Страховой стаж
Про зарахування окремих перiодiв до страхового стажу для призначення пенсiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Вiддiл з питань призначення пенсiй

 

ПИТАННЯ 1: Чи зараховується до страхового стажу для призначення пенсiї перiод навчання в iнститутi та час проживання з чоловiком-вiйськовослужбовцем у мiсцевостях, де не було можливостi працювати за спецiальнiстю?

 
Страховий стаж для обчислення пенсії PDF Печать E-mail

Фахівці ПФУ відповіли на запитання: В січні 2016 року я звернувся за призначенням пенсії. Чи маю я право відмовитись від зарахування до страхового стажу періоду роботи після 01.07.2000 року з тим, щоб здійснити обчислення пенсії із заробітної плати за період роботи за 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 01.07.2000 року та чи маю я право на застосування положень статті 43 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”?

 
К сведению одесситов: периоды, входящие в страховой стаж для назначения пенсии PDF Печать E-mail

Управление пенсионного фонда Малиновского района Одессы информирует граждан о периодах деятельности, входящих в страховой стаж для назначения пенсии

 
Страховий стаж PDF Печать E-mail

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.12.2015 р. № 696/18/99-15Відповідно до статті 21 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" страховий стаж - це період (строк), протягом якого особа підлягала загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та за який щомісяця сплачено нею та роботодавцем або нею страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Страховий стаж обчислюється за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування, а до впровадження такої системи - у порядку та на умовах, передбачених законодавством, що діяло раніше.

 
Страховой стаж PDF Печать E-mail

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 01.10.2015 р. N 43826/02-12


Згідно зі статтею 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (далі - Закон) страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Обчислення страхового стажу з 01.01.2004 року здійснюється за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 8