Федерация профсоюзов Одесской области


Регистрация
Про підстави для переоформлення документів дозвільного характеру PDF Печать E-mail

Роз’яснення Управління Держпраці у Вінницькій області щодо необхідності переоформлення документів дозвільного характеру у зв’язку із перейменуванням вулиць і населених пунктів.

 
Щодо справляння адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень PDF Печать E-mail

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 29.02.2016 р. № 1440/8/32-16

Начальникам головних територіальних управлінь юстиції в областях та місті Києві

Міністерство юстиції України з метою напрацювання єдиної практики застосування законодавства у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у частині справляння адміністративного збору просить довести до відома органів державної реєстрації, утворених Міністерством юстиції України, та суб'єктів державної реєстрації, визначених Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (далі - Закон), таку інформацію.

 
Затверджено Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань PDF Печать E-mail
Відповідно до статей 11, 12 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Мін’юстом затверджено Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань затверджено Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі — Єдиний державний реєстр) (див. наказ від 10.06.2016 р. № 1657/5)
 
Щодо скасування адміністративного збору PDF Печать E-mail

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 12.05.2016 р. № 16606/10776-0-33-16/8


Українському інституту національної пам'ятіЗа результатами розгляду листа від 28 березня 2016 року N 01/820 щодо скасування адміністративного збору за внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відповідно до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" Міністерство юстиції України повідомляє.

 
Як застосовуються штрафні санкції за порушення встановленого порядку взяття на облік (реєстрації) в контролюючих органах? PDF Печать E-mail

Статтею 117 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) встановлено фінансову відповідальність у вигляді штрафних санкцій за порушення встановленого порядку взяття на облік (реєстрації) в органах державної податкової служби.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 13