Федерация профсоюзов Одесской области


Проверки
Щодо збереження первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з нарахуванням податків та зборів, понад 1095 днів з дня подання податкової звітності PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 08.12.2017 р. № 2902/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо збереження первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з нарахуванням податків та зборів, понад 1095 днів з дня подання податкової звітності та, керуючись статтею 52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), повідомляє таке.

 
Должны ли органы ГФС при проведении проверок учитывать как завышение, так и занижение налоговых обязательств? PDF Печать E-mail


Пунктом 54.3 ст. 54 НКУ установлены требования, когда орган ГФС обязан самостоятельно определить сумму денежных обязательств, уменьшение (увеличение) суммы бюджетного возмещения и/или уменьшение (увеличение) отрицательного значения объекта обложения налогом на прибыль или отрицательного значения суммы НДС налогоплательщика, предусмотренных настоящим кодексом или другим законодательством. Далее

 
За перевищення підприємством встановлених лімітів залишку готівки в касах передбачена фінансова санкція PDF Печать E-mail

30.11.17

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до абзацу першого п. 5.8 глави 5 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 15.12.2004 р. № 637, якщо підприємством ліміт каси не встановлено (незалежно від причин такого невстановлення), то ліміт такої каси вважається нульовим. У цьому разі вся готівка, що перебуває в його касі на кінець робочого дня і не здана підприємством відповідно до обслуговуючого відділення банку, вважається понадлімітною.

 
Имеют ли право контролирующие органы при проведении проверки предоставлять налогоплательщику - юридическому лицу письменный запрос для дачи пояснений? PDF Печать E-mail

При проведении проверки (документальной плановой или внеплановой, выездной или невыездной, фактической) должностные лица ГФС для получения объяснений имеют право предоставлять письменные запросы налогоплательщикам. Далее

 
В какой срок направляется уведомление о приглашении налогоплательщика в контролирующий орган? PDF Печать E-mail


Главное управление ГФС в Днепропетровской области напоминает, что 15.09.2017 вступил в силу приказ Министерства финансов Украины от 18.07.2017 №644 «Об утверждении формы Уведомления о приглашении плательщика налогов, сборов, платежей или его представителей в контролирующий орган» Далее

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 26