Федерация профсоюзов Одесской области


Проверки
Порядок продовження строків проведення перевірок та зупинення розпочатої перевірки PDF Печать E-mail

13.11.18

Який порядок, підстави, терміни продовження строків проведення перевірок та зупинення розпочатої перевірки працівниками контролюючих органів?

Відповідно до абз. 2 п. 82.1 ПКУ продовження строків проведення перевірок, визначених у ст. 77 ПКУ, можливе за рішенням керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу не більш як на 15 робочих днів для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – не більш як на 5 робочих днів, інших платників податків – не більш як на 10 робочих днів.

 
Уряд затвердив нові критерії визначення ризиків для перевірок бізнесу PDF Печать E-mail

01.11.18

31 жовтня Уряд в рамках сьомого засідання так званого “дерегуляційного Кабінету Міністрів” затвердив нові критерії визначення ступеня ризиків для проведення перевірок державними органами контролю.

 
Все, що треба знати про перевірки у наступному році (у семи зрозумілих пунктах) PDF Печать E-mail


 
Сообщив ГФС о потере первички, ответственности не избежать PDF Печать E-mail

11.10.18

При проведении проверки специалистом контролирующего органа установлено нарушение положений п. 44.3 НКУ, а именно необеспечение сохранности документов, связанных с выполнением требований законодательства, контроль за соблюдением которого возложен на контролирующие органы, не менее 1095 дней со дня представления налоговой отчетности,

 
Як повернути зайво сплачені до бюджету кошти PDF Печать E-mail

Щоб повернути кошти, помилково та/або надміру зараховані до бюджету, платник за місцем зарахування платежу подає до Казначейства,: заяву про повернення коштів із бюджету…Далі...

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 27