Федерация профсоюзов Одесской области


Проверки
Неподання/несвоєчасне подання звітності: як визначається «повторність» порушення? PDF Печать E-mail

Головне управління ДПС в Одеській області

23 листопада 2021

Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що статтею 120 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) встановлено відповідальність за неподання або несвоєчасне подання податкової звітності або невиконання вимог щодо внесення змін до податкової звітності.

 
Платник може подати уточнюючу звітність після отримання повідомлення про проведення планової перевірки, але до її початку! PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

23.11.21

Пунктом 50.2 ПКУ визначено, що платник податків під час проведення документальних планових та позапланових перевірок (з урахуванням термінів продовження, зупинення або перенесення термінів її проведення) не має права подавати уточнюючі податкові декларації (розрахунки) до поданих ним раніше податкових декларацій з відповідного податку і збору за звітний (податковий) період, який перевіряється контролюючим органом.

 
Чи нараховується у період карантину пеня за несвоєчасну сплату податків, зборів, ЄСВ? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

20.10.21

Відповідно до п.п. 129.1.3 ПКУ нарахування пені розпочинається при нарахуванні суми грошового зобов’язання, визначеного платником податків або податковим агентом, у тому числі у разі внесення змін до податкової звітності внаслідок самостійного виявлення платником податків помилок відповідно до ст. 50 ПКУ, – після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов’язання.

 
Порядок проведення фактичних перевірок за період, який вже було перевірено PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

27.09.21

Згідно з п.п. 75.1.3 ПКУ фактичною вважається перевірка, що здійснюється за місцем фактичного провадження платником податків діяльності, розташування господарських або інших об’єктів права власності такого платника.

 
Коли ДПС може нарахувати податок без дотримання строку давності? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

13.09.21

Відповідно до пп. 14.1.39 ПКУ грошове зобов’язання платника податків – це сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету або на єдиний рахунок як податкове зобов’язання та/або інше зобов’язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв’язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності та пеня.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 60