Федерация профсоюзов Одесской области


Проверки
От каких штрафов (не) спасает карантин PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

10.12.21

Автор: Децюра Сергей, налоговый эксперт.

Во время карантина всем живется несладко. Не исключение и субъекты хозяйствования, которые из-за введения локдаунов и разного рода ограничений недополучат достаточно большой размер доходов (прибылей), и поэтому иногда нарушают возложенные НКУ и другими законами обязанности. Учитывая это, законодатели ввели на время действия в Украине карантина, вызванного коронавирусом, мораторий на наложение штрафов на субъектов хозяйствования. О том, каких штрафов можно не бояться во время действия карантина, поговорим далее.

 
Період дії індивідуальної податкової консультації PDF Печать E-mail

03 грудня 2021

Який період дії індивідуальної податкової консультації?

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, відповідно до п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу індивідуальна податкова консультація – роз’яснення контролюючого органу, надане платнику податків щодо практичного використання окремих норм податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючий орган, та зареєстроване в єдиному реєстрі індивідуальних податкових консультацій.

 
Неподання/несвоєчасне подання звітності: як визначається «повторність» порушення? PDF Печать E-mail

Головне управління ДПС в Одеській області

23 листопада 2021

Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що статтею 120 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) встановлено відповідальність за неподання або несвоєчасне подання податкової звітності або невиконання вимог щодо внесення змін до податкової звітності.

 
Платник може подати уточнюючу звітність після отримання повідомлення про проведення планової перевірки, але до її початку! PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

23.11.21

Пунктом 50.2 ПКУ визначено, що платник податків під час проведення документальних планових та позапланових перевірок (з урахуванням термінів продовження, зупинення або перенесення термінів її проведення) не має права подавати уточнюючі податкові декларації (розрахунки) до поданих ним раніше податкових декларацій з відповідного податку і збору за звітний (податковий) період, який перевіряється контролюючим органом.

 
Чи нараховується у період карантину пеня за несвоєчасну сплату податків, зборів, ЄСВ? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

20.10.21

Відповідно до п.п. 129.1.3 ПКУ нарахування пені розпочинається при нарахуванні суми грошового зобов’язання, визначеного платником податків або податковим агентом, у тому числі у разі внесення змін до податкової звітності внаслідок самостійного виявлення платником податків помилок відповідно до ст. 50 ПКУ, – після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов’язання.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 61