Федерация профсоюзов Одесской области


Проект Трудового кодекса
Які зміни Уряд пропонує внести в трудове законодавство PDF Печать E-mail

05.12.19

3 грудня Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов прокоментував низку питань, що пов'язані з реформою зайнятості в Україні.

 
Заява Федерації профспілок України щодо проекту Трудового кодексу PDF Печать E-mail

 

10.10.19

Федерація профспілок України оприлюднила звернення до керівництва парламенту дати офіційне і публічне роз’яснення щодо запланованих змін до Трудового Кодексу.

Наводимо повний текст звернення:

 
Проект Трудового кодексу. Новації зі знаком мінус PDF Печать E-mail

08.08.19


Глеб Колесов, юрист Независимого профсоюза горняков Украины.

Літо добігає кінця та все більше нагадує осінь. Від чого ще вам стане прохолодніше, так це від звістки про можливі зміни у трудовому законодавстві щодо правил внутрішнього трудового розпорядку.

 
Триває робота над проектом нового Трудового кодексу PDF Печать E-mail

08.08.19

Необхідність осучаснення трудового законодавства зумовлена докорінними змінами всієї системи суспільних відносин, що відбуваються в Україні у зв’язку з формуванням ринкових відносин та соціально-економічних перетворень, і тою чи іншою мірою пов’язані з працею.

 
Проект Трудового кодексу: гнучкий графік, 28-денна відпустка та дистанційна робота PDF Печать E-mail

18.07.2019


Як зміняться трудові відносини і чи готова Україна до таких змін?

В Україні діє КЗпП 1971 року. Більшість норм застаріла, в результаті чого українське трудове законодавство сильно відстає від європейського. Наприклад, такі поняття, як фрілансинг, аутстафінг, «віддалена робота», на чому зараз акцентують увагу західні фірми, для українського бізнесу виявилися «поза законом».

Щоб врегулювати проблему, у 2014 році було розроблено проект нового Трудового кодексу. У 2015 законопроект прийняли в першому читанні і відправили на доопрацювання, яке закінчили у 2017. З тих пір законопроект досі не розглянули.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 9