Федерация профсоюзов Одесской области


Проект Трудового кодекса
Новий Трудовий кодекс: які можливості пропонують українцям і які є ризики PDF Печать E-mail

20.12.17

Працівникам хочуть збільшити відпустки, дозволити роботу на дому, але причин для звільнення також стало більше, повідомляє СЕГОДНЯ.ua.

 
Положення проекту Трудового кодексу України та його відмінності від КЗпП України PDF Печать E-mail

12 вересня 2017

Восени Парламент планує розглянути у другому читанні проект Трудового кодексу України (реєстр. № 1658). Отже настав час більш детально ознайомитися з його положеннями та тими новелами, що направлені на підвищення захисту трудових прав працівників, встановити його відмінності від чинного Кодексу законів про працю України.

 
Звільняємось від трудового «рабства» PDF Печать E-mail

26 червня 2017

Проект Трудового кодексу України (реєстр. №1658) вийшов на фінішну пряму – він готовий до другого читання у Парламенті. Понад два роки копіткої і професійної роботи народних депутатів, експертів, науковців, представників профспілок, Уряду, роботодавців на фоні гучних і не завжди коректних публічних дискусій, інколи - безпідставних звинувачень. Перед тим було ще 15 років роботи над попередніми редакціями кодексу. Весь досвід минулих років було враховано.

 
Трудовий кодекс може бути прийнятий у першому півріччі PDF Печать E-mail

12.06.17

20.05.2015 р. народними депутатами України Гройсманом В. Б., Денісовою Л. Л., Папієвим М. М. в порядку права законодавчої ініціативи внесено на розгляд Верховної Ради України проект Трудового кодексу України (реєстраційний № 1658, доопрацьований), який був прийнятий Верховною Радою України у першому читанні 05.11.2015 (далі - законопроект № 1658).

 
Проект нового Трудового кодексу навряд чи сприятиме легалізації праці PDF Печать E-mail

31.03.17

Автор: Юрій Кузовой

Парламентський комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення 15 березня 2017 року підтримав підготовлений до другого читання проект Трудового кодексу (реєстр. № 1658) та рекомендував Верховній Раді прийняти його в другому читанні.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 7