Федерация профсоюзов Одесской области


Проект Трудового кодекса
Технічні коментарі Міжнародної організації праці PDF Печать E-mail

до проекту Трудового кодексу України представлені під час робочої зустрічі членів Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення з представниками МОП

 
Доопрацювання проекту Трудового кодексу триває PDF Печать E-mail

 


На одному з останніх засідань робочої групи з підготовки до другого читання проекту ТК доопрацьовані норми, які викликали суперечності під час попереднього розгляду, та було передано на розгляд експертів.

 
Проект нового Трудового кодексу України: книга 9– індивідуальні трудові спори PDF Печать E-mail

Вирішення індивідуальних трудових спорів

Основними при обговоренні зазначених норм робочою групою (РГ) стали питаннями – як формується комісія по трудових спорах і яким є механізм прийняття нею рішень, а також статус цих рішень.

 
Новий Трудовий кодекс: відповідальність сторін в трудових відносинах PDF Печать E-mail

Притягнення до дисциплінарної відповідальності

Під час обговорення Книги 8 проекту ТК, яка передбачає відповідальність сторін трудових відносин, зокрема працівників. У ст. 361 (яка визначає підстави та умови притягнення працівника до дисциплінарної відповідальності) враховано пропозицію профспілок і доповнено її нормою про те, що притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників, які є членами виборних профспілкових органів, допускається лише за попередньою згодою відповідного профспілкового органу.

 
Новий Трудовий кодекс: атестація працівників, нагляд і контроль у сфері праці PDF Печать E-mail

Право на службове зростання

За ініціативи Мінсоцполітики до проекту ТК була включена додатково Книга 5 яка передбачає просування по службі – «Професійне службове зростання і атестацію працівників.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 7