Федерация профсоюзов Одесской области


Проект Трудового кодекса
Відбулось перше засідання тристоронньої робочої групи з реформування оплати праці PDF Печать E-mail

Національною тристоронньою соціально-економічною радою ще 16 жовтня ц.р. за наполяганням профспілкової сторони прийнято рішення про створення міжвідомчої робочої групи з опрацювання пропозицій щодо реформування оплати праці, яка мала в термін до 01.02.2016 представити напрацювання із зазначеного питання на розгляд Президії Національної ради.

 
Трудовий кодекс: затверджено статті щодо умов надання відпусток PDF Печать E-mail

На останньому засіданні робочої групи ВР з доопрацювання проекту Трудового кодексу України завершено унормування надання працівникам відпусток.

 
Нове трудове законодавство – на захист прав працівників PDF Печать E-mail

На чотирнадцятому засіданні робочої групи Верховної Ради України з доопрацювання проекту Трудового кодексу представники профспілок обстояли низку важливих для працівників норм законодавства.

 
Права працівників у новому трудовому законодавстві не мають обмежуватись! PDF Печать E-mail

9 лютого на засіданні робочої групи Верховної Ради України з доопрацювання проекту Трудового кодексу головування перейшло до профспілкової сторони.

 
Одинадцяте засідання робочої групи по вдосконаленню трудового законодавства: профспілки обстоюють права працівників PDF Печать E-mail

На засіданні робочої групи ВР України з підготовки проекту Трудового кодексу України до другого читання розглянуто статті, що регулюють порядок розірвання трудового договору у зв’язку із скороченням.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 7