Федерация профсоюзов Одесской области


Проект Трудового кодекса
Трудовий кодекс: затверджено статті щодо умов надання відпусток PDF Печать E-mail

На останньому засіданні робочої групи ВР з доопрацювання проекту Трудового кодексу України завершено унормування надання працівникам відпусток.

 
Нове трудове законодавство – на захист прав працівників PDF Печать E-mail

На чотирнадцятому засіданні робочої групи Верховної Ради України з доопрацювання проекту Трудового кодексу представники профспілок обстояли низку важливих для працівників норм законодавства.

 
Права працівників у новому трудовому законодавстві не мають обмежуватись! PDF Печать E-mail

9 лютого на засіданні робочої групи Верховної Ради України з доопрацювання проекту Трудового кодексу головування перейшло до профспілкової сторони.

 
Одинадцяте засідання робочої групи по вдосконаленню трудового законодавства: профспілки обстоюють права працівників PDF Печать E-mail

На засіданні робочої групи ВР України з підготовки проекту Трудового кодексу України до другого читання розглянуто статті, що регулюють порядок розірвання трудового договору у зв’язку із скороченням.

 
Продолжается работа над поправками к проекту Трудового кодекса PDF Печать E-mail

 

Члени робочої групи з доопрацювання проекту Трудового кодексу України завершили розгляд поправок народних депутатів до статей 56-58 Глави 1 "Трудові відносини і трудовий договір", Книги 2 "Виникнення та припинення трудових відносин. Трудовий договір".

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 7