Федерация профсоюзов Одесской области


Проект Трудового кодекса
Индексацию зарплаты могут отменить PDF Печать E-mail

08.01.20

В Раде уже зарегистрирован законопроект № 2708 о труде, который накануне одобрило правительство. Он должен изменить устаревший КЗоТ.

 
Гнучкий режим робочого часу та дистанційна робота у проекті Закону "Про працю" PDF Печать E-mail

08.01.20

У розробленому Урядом проекті Закону "Про працю", який прийде на зміну Кодексу законів про працю України, передбачена можливість роботи за гнучким графіком та дистанційна (надомна) робота.

 
Роботодавці зможуть укладати трудові договори з нефіксованим робочим часом PDF Печать E-mail

08.01.20

У рамках реалізації урядової реформи ринку праці, на заміну КЗпП прийде новий Закон "Про працю", проект якого вже зареєстровано у парламенті за № 2708.

 
З яких підстав роботодавці зможуть звільняти працівників за новим трудовим законодавством PDF Печать E-mail

08.01.20

 

З метою лібералізації трудового законодавства, спрямованої на створення рівних правил гри та балансу інтересів працівників і роботодавців, надання стимулів для розвитку бізнесу, спрощення входу-виходу з трудових відносин у поєднанні з ефективними механізмами захисту від раптової втрати роботи, полегшення пошуку нової роботи та зниження рівня безробіття, Урядом розроблено проект Закону "Про працю", який прийде на зміну КЗпП.

 
При несвоєчасній виплаті зарплати, роботодавці платитимуть працівникам пеню PDF Печать E-mail

08.01.20

У разі порушення строків виплати заробітної плати в період дії трудового договору більше ніж на п’ятнадцять календарних днів, роботодавець зобов’язаний сплатити працівникові пеню в розмірі 0,05 % суми боргу за кожен день такої затримки, - це передбачено проектом Закону "Про працю", який прийде на заміну КЗпП.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 17