Федерация профсоюзов Одесской области


Проект Трудового кодекса
Затримку виплати зарплати пропонують оформлювати по-новому PDF Печать E-mail

26.12.19

Запропоновано внести зміни до Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП), якими чітко визначатимуть з якого часу наступає порушення права працівників на вчасну оплату праці. А саме, у разі не виплати чи не повної виплати зарплати до сьомого дня після закінчення періоду, за який здійснюють виплату (як цього вимагає ст. 115 КЗпП), цю зарплату визнають заборгованою.

 
Нові правила звільнення працівників за Трудовим кодексом: роз'яснення Мінекономіки PDF Печать E-mail

23.12.2019

За новим Трудовим кодексом у разі звільнення працівника з ініціативи роботодавця йому буде виплачено грошову компенсацію. А ще, працівник зможе звільнятися за власним бажанням без обов'язкового відпрацювання двох тижнів

 
Міфи нового Трудового кодексу PDF Печать E-mail

24.12.19

Тимофій Милованов, Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, на своєї сторінці у Facebook розповів, що новий законопроект про працю ще опрацьовується. Він буде найближчими днями опублікований на сайті Мінекономіки.

 
Умови розірвання трудового договору у новому Трудовому кодексі PDF Печать E-mail

24.12.19

 

Тимофій Милованов, Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, на своєї сторінці у Facebook зауважив, що в новому законопроекті про працю, чітко визначаються умови для розірвання трудового договору.

 
Признаки трудовых отношений четко пропишут в Трудовом кодексе PDF Печать E-mail

23.12.19

Министерство экономики обнародовало статью будущего трудового кодекса, в которой определяются трудовые отношения, в нынешнем законодательстве такой пункт отсутствует. Нововведения могут повлиять на легальность айтишников, которые трудоустроены как ФОП, пишет Экономическая правда.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 15