Федерация профсоюзов Одесской области


Проект Трудового кодекса
Особливості домашньої та дистанційної роботи пропишуть в КЗпП PDF Печать E-mail

23.08.2018

Кодекс законів про працю пропонують доповнити новими статтями 7-1 «Особливості зайнятості домашніх працівників» та 7-2 «Особливості регулювання дистанційної роботи». Відповідний законопроект зараз знаходиться на обговоренні в СПО об’єднань профспілок

 
Новий Трудовий кодекс: які можливості пропонують українцям і які є ризики PDF Печать E-mail

20.12.17

Працівникам хочуть збільшити відпустки, дозволити роботу на дому, але причин для звільнення також стало більше, повідомляє СЕГОДНЯ.ua.

 
Положення проекту Трудового кодексу України та його відмінності від КЗпП України PDF Печать E-mail

12 вересня 2017

Восени Парламент планує розглянути у другому читанні проект Трудового кодексу України (реєстр. № 1658). Отже настав час більш детально ознайомитися з його положеннями та тими новелами, що направлені на підвищення захисту трудових прав працівників, встановити його відмінності від чинного Кодексу законів про працю України.

 
Звільняємось від трудового «рабства» PDF Печать E-mail

26 червня 2017

Проект Трудового кодексу України (реєстр. №1658) вийшов на фінішну пряму – він готовий до другого читання у Парламенті. Понад два роки копіткої і професійної роботи народних депутатів, експертів, науковців, представників профспілок, Уряду, роботодавців на фоні гучних і не завжди коректних публічних дискусій, інколи - безпідставних звинувачень. Перед тим було ще 15 років роботи над попередніми редакціями кодексу. Весь досвід минулих років було враховано.

 
Трудовий кодекс може бути прийнятий у першому півріччі PDF Печать E-mail

12.06.17

20.05.2015 р. народними депутатами України Гройсманом В. Б., Денісовою Л. Л., Папієвим М. М. в порядку права законодавчої ініціативи внесено на розгляд Верховної Ради України проект Трудового кодексу України (реєстраційний № 1658, доопрацьований), який був прийнятий Верховною Радою України у першому читанні 05.11.2015 (далі - законопроект № 1658).

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 8