Федерация профсоюзов Одесской области


ОСМД
Чи можна працевлаштувати касиром голову ОСББ, який виконує свої обов’язки на громадських засадах? PDF Печать E-mail

«ОСББ»


Відповідь: По-перше, постає питання щодо можливості виконання головою правління ОСББ своїх обов’язків на громадських засадах, якщо його мають намір зарахувати на посаду касира. По-друге, чи може голова правління ОСББ поєднувати свої обов’язки з обов’язками касира. З’ясуймо почергово.
Далі

Деякі мешканці не згодні з рішенням загальних зборів ОСББ. Чи можна його оскаржити і як?
Так, рішення загальних зборів ОСББ можна оскаржити в суді! Це твердження ґрунтується на положеннях ст.ст. 10, 14, 20 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» від 29.11.2001 р. № 2866-III, у яких визначено можливість вирішувати спірні питання в судовому порядку.
Далі

Чи завжди нежитлові приміщення будинку є спільним майном співвласників?
Чи завжди підвали багатоквартирного будинку — це спільне майно? Чи можуть бути випадки, коли підвали є приватною власністю окремих фізичних/юридичних осіб?Щороку в Україні створюється все більше ОСББ, тому не дивно, що раз по раз виникають запитання про те, що відноситься до спільної власності співвласників багатоквартирного будинку, а що ні.
Далі

 
Як розірвати договір з управляючою компанією PDF Печать E-mail

ОСББ


Чимало співвласників багатоквартирних будинків під час обрання способу управління останніми віддають перевагу залученню управляючих компаній. Однак нерідко трапляється так, що якість послуг, котрі надаються управителем, не відповідає заявленій. Або послуги якісні, однак знайшлася компанія, готова співпрацювати на більш вигідних для співвласників умовах. Чи, скажімо, співвласники прийняли рішення про створення ОСББ, і в послугах управителя зникла потреба. Словом, варіантів чимало. Однак у всіх випадках постає єдине запитання: як розірвати договір з управителем? Далее

 
Чи можна обійтися без управителя, якщо в будинку не створено ОСББ? PDF Печать E-mail

«ОСББ»

Співвласники будинку на 8 квартир не бажають створювати ОСББ. Однак, чи можна на практиці управляти багатоквартирним будинком, у якому не створено ОСББ, без залучення управителя? Далі

 
ОСББ PDF Печать E-mail

 

Коли ОСББ змушене зареєструватися платником ПДВ
ОСББ отримує статус платника ПДВ, якщо цього забажає або якщо відповідає критерію для обов’язкової ПДВ-реєстрації.
Зазвичай добровільно ставати платниками ПДВ ОСББ не прагнуть. Тож у такій консультації ми розглянемо умови, за яких об’єднання змушене подавати реєстраційну заяву та ставати на облік платників ПДВ. Далі

Які наслідки матиме виявлення порушення осбб умов неприбуткового статусу
Наслідки порушення ОСББ умов перебування в статусі неприбуткової організації матимуть свою специфіку залежно від того, хто виявив порушення. Варіантів всього два – це виявить саме ОСББ чи фіскальні органи. Далі

 
Минрегион о льготах и субсидиях на коммунальные услуги для ОСМД PDF Печать E-mail

22.04.17

Для финансирования самообеспечения ОСМД совладельцы уплачивают соответствующие взносы и платежи в размерах, установленных общим собранием объединения.

С целью предоставления населению, проживающему в многоквартирных домах, в которых созданы ОСМД, льгот и субсидий для возмещения расходов на управление многоквартирным домом взносы и платежи определяются в размерах, утвержденных общим собранием ОСМД, но не более установленного в соответствии с законодательством предельного размера соответствующих расходов.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 8