Федерация профсоюзов Одесской области


кадровые вопросы
Время работы по совместительству не может совпадать с основным местом, – Гоструда PDF Печать E-mail

20.11.2018

Гоструда рассказала, можно ли одновременно работать в двух организациях по графику с 08:00 до 17:00

До Держпраці у Черкаській області надійшло запитання: «Особа працює в одній організації на основному місці роботи на 0,5 ставки, а в іншій – за сумісництвом, також на 0,5 ставки. Але зараз хоче звільнитися з основного місця роботи та влаштуватися в третю організацію на повний робочий день і на повну ставку, при цьому залишившись на тій посаді, що за сумісництвом. Чи можливо таке сумісництво, якщо графік роботи в обох організаціях (новій за основним місцем роботи і старій за сумісництвом) співпадає – з 8:00 по 17:00? Адже в такому разі особа не може виконувати роботу за сумісництвом у вільний від основної роботи час».

 
Нужен ли трудовой договор стажеру PDF Печать E-mail

Бухгалтер 911

Ноябрь , 2018/№ 48

https://goo.gl/eqBn5K

Автор : Савченко Елена, эксперт по вопросам оплаты труда

Что такое стажировка? Можно ли взять сотрудника на стажировку без заключения трудового договора? Как правильно оформить договор, чтобы избежать претензий проверяющих? Обязательно ли оплачивать труд работника, находящегося на стажировке? Как смотрят инспекторы Гоструда на стажировку, на что обращают внимание при проверках? Ответы на эти и другие «стажировочные» вопросы вы найдете в нашей статье.

 
Ответы на наиболее актуальные вопросы, возникающие у работодателей PDF Печать E-mail


Какую ответственность будет нести предприниматель за непредставление уведомления о принятии на работу работника? За фактический допуск работника к работе без оформления трудового договора, оформления работника на неполное рабочее время в случае фактического выполнения работы полное рабочее время, установленный на предприятии, и выплаты заработной платы (вознаграждения) без начисления и уплаты ЕСВ и налогов юридические и физические лица - предприниматели, которые используют наемный труд… Далее...

 
Стажування без трудового договору під забороною – Верховний Суд PDF Печать E-mail

09.11.18

Держпраці з Рівненської області навела висновки Верховного Суду. За ними стажування працівника на робочому місці без оформлення трудових відносин законодавством не передбачене, окрім випадків цільового направлення центрами зайнятості до роботодавців безробітних, які перебувають на обліку

 
Стажування та випробувальний строк при прийнятті на роботу PDF Печать E-mail

06.11.18

Відповідно до ч. 3 ст. 24 КЗпП працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому КМУ.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 77