Федерация профсоюзов Одесской области


Права работника
Додержання законодавства про працю PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦI
Департамент з питань працi
Вiддiл з питань трудових вiдноси


 

ПИТАННЯ: Жiнка працює в державному органi. Другий мiсяць поспiль їй не виплачують коштiв за три мiсяцi вiдрядження. Як бути i куди слiд звернутися?

 
Работодатель отказался утверждать решение о повышении квалификации: правомерно ли это PDF Печать E-mail

Общими положениями раздела 1 Справочника квалификационных характеристик профессий работников, утвержденного приказом Минтруда от 29.12.2004 г. № 336, предусмотрено: квалификационные категории повышаются прежде всего тем работникам, которые успешно исполняют должностные задачи и обязанности, творчески и добросовестно относятся к служебным поручениям и требованиям должностных инструкций. Далее

 
Додержання законодавства про працю PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦI
Департамент з питань працi
Вiддiл з питань трудових вiдносин

 

ПИТАННЯ: Чи має право працедавець перемiщувати працiвника для роботи в iншу мiсцевiсть (iнший населений пункт), мотивуючи це роз’їзним характером роботи?

 
Для роботи за сумісництвом згоди адміністрації за місцем основної роботи не потрібно. PDF Печать E-mail

05.12.17

 

Проте, обмеження на сумісництво можуть запроваджуватися керівниками державних підприємств, установ і   організацій разом  з профспілковими комітетами лише щодо працівників  окремих  професій та посад, зайнятих на важких роботах і на  роботах  із  шкідливими або  небезпечними  умовами  праці, додаткова  робота  яких   може призвести до наслідків, що негативно позначаться  на стані їхнього здоров'я та безпеці виробництва. Обмеження  також  поширюються  на осіб, які не досягли 18 років, та вагітних жінок.

 
Неоформлені працівники вправі звертатися до суду для оформлення трудових відносин PDF Печать E-mail

20.11.17

Згідно до статей 232 та 235 Кодексу законів про працю України працівники, які працюють без укладання трудового договору, мають право звернутись до суду з повідомленням про оформлення трудових відносин та встановлення періоду роботи.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 10