Федерация профсоюзов Одесской области


Права работника
Працівник знайшов нову роботу: його права при звільненні PDF Печать E-mail

04.07.19

 

Для звільнення за власним бажанням згода роботодавця не потрібна. Працівник повідомляє роботодавця про звільнення за два тижні письмово і роботодавець зобов’язаний звільнити працівника у встановлені строки.

 
Про особливості праці вагітних жінок та жінок, які мають дітей PDF Печать E-mail

03.07.19

Кодексом законів про працю України  (далі — КЗпП) визначено, що вагітна жінка і жінка, яка має дитину віком до 14 років має право вимагати від роботодавця встановлення їй неповного робочого дня (тобто кількість відпрацьованих нею годин протягом робочого дня буде меншою, ніж в інших працівників) або неповного робочого тижня (тобто працювати не п’ять-шість днів на тиждень, а менше), і роботодавець зобов’язаний таке прохання задовільнити.

 
Роботодавець відмовляє у звільненні – звертайтеся до Держпраці PDF Печать E-mail

26.06.19

Відмова роботодавця звільнити працівника з роботи за власним бажанням суперечить законодавству

 
Пільги для працівників, які поєднують роботу з навчанням PDF Печать E-mail

21.06.19

Особам, які одночасно працюють і навчаються, законодавство гарантує певні пільги, що стосуються часу відпочинку, робочого часу, оплати праці тощо. Ці пільги визначені в главі 14 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП).

 
Можно ли уволить работницу по окончании отпуска по уходу за ребенком до 3 лет? PDF Печать E-mail

20.06.19

· · У работников Гоструда спросили, должна ли работница выходить на работу по окончании отпуска по уходу за ребенком до 3 лет, при условии, что работодатель хочет ее уволить и оставить на рабочем месте работника, который сейчас работает на декретном месте. Имеет ли он на это право? Женщина замужем и ребенок не инвалид.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 24