Федерация профсоюзов Одесской области


Ответственность работника
Про відрахування із заробітної плати працівника PDF Печать E-mail

23.02.18

Відповідно до ст. 127 КЗпП України відрахування із заробітної плати працівників для покриття їх заборгованості підприємству, установі і організації, де вони працюють, можуть провадитись за наказом (розпорядженням) власника або уповноваженого ним органу:

 
Вiдповiдальнiсть за порушення трудового законодавства PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Юридичний департамент

 

ПИТАННЯ: Чи передбачено вiдповiдальнiсть за порушення трудового законодавства? Чи настає вiдповiдальнiсть, якщо порушення усунуте?

 
Застосування дисциплiнарних стягнень PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Юридичний департамент

ПИТАННЯ: Як застосовуються дисциплiнарнi стягнення? Чи є обмеження у строках для їхнього застосування? Чи можна їх оскаржити?

 
Основания для материальной ответственности работника: на что обратить внимание работодателям и работникам PDF Печать E-mail

30.10.17

Любая работа предполагает определенный уровень ответственности. Однако законодательством предусмотрена и материальная ответственность, что является своеобразным страховым аспектом деятельности предприятия. В каких случаях несут материальную ответственность работники − рассмотрим далее.

 
Невихід на роботу у зв’язку із самовільним використанням працівником відпустки, відгулів, залишення роботи без попередження власника чи уповноваженого ним органу визнаються прогулом і можуть бути причиною звільнення PDF Печать E-mail

27.09.17

Автор: Олександр Боков, Юридичний інтернет-ресурс "Протокол", (справа № 6-1412цс17, 13.09.17 р.)

Фабула судового акта: В цій  справі Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України залишило в силі рішення районного суду, що визнав законним звільнення позивача з роботи з за прогул без поважних причин на підставі пункту 4 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України, скасувавши при цьому інші судові рішення, прийняти на користь позивача.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 5