Федерация профсоюзов Одесской области


Выплаты работнику
Щодо підстав виплати вихідної допомоги PDF Печать E-mail

20.05.19

Відповідно до ст. 44 КЗпП при припиненні трудового договору вихідна допомога у розмірі, не меншому від середнього місячного заробітку, виплачується працівникам при розірванні трудового договору на підставах, передбачених:

 
Если решение суда в пользу работника PDF Печать E-mail

15.05.2019

Офис крупных налогоплательщиков ГФС разъясняет, что доход в виде средней заработной платы, начисленной (выплаченной) на основании решения суда в пользу физического лица за время вынужденного прогула, включается в общий месячный (годовой) налогооблагаемый доход плательщика налога как заработная плата, при условии пребывания такого плательщика в трудовых отношениях с работодателем, или как другой доход в случае его начисления (выплаты) после высвобождения плательщика.

 
На какие выплаты может рассчитывать работник, увольняясь по собственному желанию PDF Печать E-mail

15.05.19

Разъяснено, на какие выплаты может рассчитывать работник, увольняясь по собственному желанию, когда и как нужно рассчитаться с уволенным, какие меры принимаются к нарушителю в случае несоблюдения требований законодательства при увольнении.

 
Державний виконавець не перевіряє сум зарплати та стягнутих аліментів PDF Печать E-mail

12.04.19

Працівники, які після звільнення отримали не виплачені на момент звільнення кошти через суд, не можуть перекладати обов’язки зі сплати аліментів на колишнього роботодавця чи виконавця. Аліменти стягують з фактично виплаченої зарплати, розрахунок якої не перевіряється виконавцем

 
Компенсація за несвоєчасну виплату доходів PDF Печать E-mail
У разі порушення встановлених строків виплати грошових доходів населення (заробітна плата, пенсії, стипендії, соціальні виплати) підприємства, установи і організації всіх форм власності мають здійснювати компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв’язку з їх несвоєчасною виплатою. Далі.
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 18