--return-- Выплаты работнику
Федерация профсоюзов Одесской области


Выплаты работнику
В случае задержки расчета при увольнении оплате подлежат рабочие дни PDF Печать E-mail

23.03.17

При исчислении размера среднего заработка за все время задержки по день фактического расчета следует использовать формулу, по которой исчислению подлежит период задержки за рабочие дни исходя из среднедневного заработка, исчисленного в соответствии с положениями Порядка исчисления средней заработной платы, утвержденного постановлением Кабинета Министров Украины от 08.02.1995 г. № 100.

Соответствующий вывод сделал ВСУ в постановлении от 01.03.2017 г. по делу № 6-2807цс16.

 
Вихідна допомога при звільненні: розмір, розрахунок, умови виплати PDF Печать E-mail

15.03.2017

Виплату вихідної допомоги у разі звільнення працівників передбачено ст. 44 КЗпП, а також колективними договорами (угодами). З'ясуємо, в яких випадках і в якому розмірі вона виплачується та як розраховується

 
Щодо затримання розрахунку пiд час звiльнення працiвника PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

ПИТАННЯ: Чи вважається затриманням повного розрахунку пiд час припинення трудового договору, укладеного мiж працiвником i пiдприємством, невиплата пiдприємством iндексацiї та порушення строкiв виплати зарплати? Як обчислюється середня зарплата, що виплачується за затримання розрахунку?

 
Щодо премiювання працiвникiв PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

 

ПИТАННЯ: Яким законодавчим або нормативно-правовим актом України встановлено заборону щодо премiювання працiвникiв за успiшне виконання своїх посадових обов'язкiв ?

 
Чи мають право особи, які звільнені за згодою сторін на інші виплати, які не включать заробітну плату? PDF Печать E-mail

03.03.17

Управління Держпраці у Хмельницькій області надає роз’яснення щодо виплати належних від установи (закладу охорони здоров’я) коштів під час звільнення за угодою сторін.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 7