Федерация профсоюзов Одесской области


Выплаты работнику
При поновленні працівника на роботі, якого було звільнено на підставі скорочення штату, виплачена одноразова грошова допомога підлягає поверненню роботодавцю PDF Печать E-mail

(ВСУ у справі № 6-2711цс16 від 1 лютого 2017р.)

Фабула судового акту: Доволі вільне трактування законодавства ВСУ питання грошових виплат працівнику при звільненні та їх поверненні працівником при поновленні. Працівник був звільнений на підставі ст. 40 КЗпПУ- «скорочення чисельності або штату працівників» і отримав при звільненні одноразову грошову допомогу в чималій сумі 157 тис. грн. на підставі ст. 44 КЗпПУ та відповідного пункту колективного договору.

 
Термiни виплати заробiтної плати PDF Печать E-mail

Правовi та органiзацiйнi засади оплати працi працiвникiв регулюються КЗпП України та Законом про оплату працi.

 
Цільова благодійна допомога на лікування працівника: що потрібно знати роботодавцю PDF Печать E-mail

21.06.17

За нинішніх умов лікування є «задоволенням» не з дешевих. Тож сумлінні роботодавці, аби підтримати працівника, що захворів, виділяють цільову благодійну допомогу, перераховуючи кошти лікувальному закладу. Якими будуть наслідки цього щедрого жесту для роботодавця?

 
Про порядок виплати зарплати PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

 

ПИТАННЯ: Трудовими контрактами, укладеними з працiвниками пiдприємства, встановлено чiткi строки виплати зарплати: за першу частину мiсяця - 22 числа поточного (оплачуваного) мiсяця, за другу - сьомого числа мiсяця, наступного за оплачуваним. Якщо день виплати зарплати збiгається з вихiдним, святковим або неробочим днем, зарплата виплачується напередоднi.

 
Про оплату працi за сумiсництвом PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

 

ПИТАННЯ: Водiй товариства в листопадi 2016 р. був прийнятий на роботу до школи сезонним кочегаром як сумiсник. У сiчнi 2017 р. вiн звiльнився з основної роботи за ст. 36 КЗпП. У вiддiлi освiти його попередили, що зарплату й надалi йому нараховуватимуть як сумiсниковi. Чи правомiрно це?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 9