Федерация профсоюзов Одесской области


Выплаты работнику
За дежурство на праздники оплата не положена, если за него предоставляется отгул PDF Печать E-mail

04.12.18

Задолженность по оплате за работу в выходные и праздники дни нельзя взыскать, если работник привлекался к дежурству, которое не подлежит оплате, а за него предоставляется отгул, информирует ЮРЛИГА.

 
Налогообложение доходов, выплачиваемых по решению суда в качестве возмещение морального ущерба PDF Печать E-mail

27.11.2018

В ИНК от 23.08.2018 г. № 3716/К/99-99-15-01-14/ІПК ГФС рассмотрела особенности налогообложения доходов, выплачиваемых по решению суда в пользу физического лица в качестве возмещения морального ущерба.

 
КОМПЕНСАЦИЯ РАБОТНИКАМ ПОТЕРИ ЧАСТИ ЗАРАБОТНОЙ ПЛАТЫ ПРИ НАРУШЕНИИ СРОКОВ ЕЕ ВЫДАЧИ PDF Печать E-mail

 

Обязательность компенсации работникам потери части заработной платы в связи с нарушением сроков ее выплаты установлена ст. 34 Закона Украины от 24.03.95 г. № 108/95-ВР "Об оплате труда". Основными же документами, регулирующими порядок выплаты компенсации, в настоящее время являются:

 
Як проводити відрахування з зарплати та в якому розмірі? Роз'яснення від Держпраці PDF Печать E-mail

09.11.18

При кожній виплаті зарплати загальний розмір усіх відрахувань не може перевищувати 20%

Держпраці у Львівській області роз'яснює, що відповідно до ч. 1 ст. 29 Закону «Про оплату праці» при укладанні з працівником трудового договору (контракту) роботодавець доводить до його відома умови оплати праці, розміри, порядок і строки виплати заробітної плати, підстави, згідно з якими можуть провадитися відрахування із заробітної плати у випадках, передбачених законодавством.

 
Строки розрахунку з працівником при звільнені та відповідальність за затримку виплат PDF Печать E-mail

22.10.18

Автор : Марія Дунай, Юридичний інтернет-ресурс "Протокол"

При звільненні працівника, обов’язки покладаються не тільки на нього (наприклад, завершити і здати всі справи, повернути надане в користування майно), а й на роботодавця. Одним з таких обов’язків роботодавця є виплата сум, що належать працівнику. І, нажаль, непоодинокими є випадки, коли роботодавці зволікають із виплатами або ж взагалі не виплачують.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 16